Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Vyšehrad Castle Suite , ubytování Praha 2

Vyšehrad Castle Suite nabízí luxusní ubytování v centru hlavního města Prahy. Apartmány se nacházejí pod Vyšehradem v Neklanově ulici 1 km od Kongresového centra Praha.   Vyšehrad Castle Suite nabízí luxusní ubytování v centru hlavního města Prahy. Apartmány se nacházejí pod Vyšehradem v Neklanově ulici 1 km od Kongresového centra Praha. Každý z apartmánů nabízí moderní a komfortní ubytování. Každý apartmán je vybaven kuchyňkou, obývací částí a koupelnou se sprchovým koutem, fénem a toaletou. Každá obývací část je vybavena pohovkou a televizí. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Vyšehrad Castle Suite - Vybavení pokojů

V nabídce jsou čtyři kategorie apartmánů: studio, apartmán s jednou ložnicí, apartmán se dvěma ložnicemi a apartmán deluxe. Apartmán deluxe disponuje dvěma koupelnami. Ostatní apartmány jsou vybaveny jednou koupelnou.

Vyšehrad Castle Suite - Možnosti stravování

Každý apartmán má k dispozici pro přípravu jídel vlastní kuchyňku.

Vyšehrad Castle Suite - Okolí ubytování

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projděte se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejděte Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krásných míst.
Autobusová zastávka se nachází 1000 m od penzionu, letiště 18700 m, tramvajová zastávka 200 m, stanice metra 1000 m a vlakové nádraží 1500 m.

Fotografie Vyšehrad Castle Suite

Vyšehrad Castle Suite
Zvětšit fotografii

Mapa Vyšehrad Castle Suite

Velká mapa