Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Motýlek , ubytování Vřesina

Penzion Motýlek se nachází ve vsi Vřesina, která leží v těsném sousedství Ostravy. Penzion Motýlek se nachází ve vsi Vřesina, která leží v těsném sousedství Ostravy. Díky své výhodné geografické poloze tak Vřesina vytváří turistické centrum s mnoha příležitostmi k výletům. Rádi u nás ubytujeme také Vašeho čtyřnohého mazlíčka (psa, kočku), penzion Motýlek je pet friendly! Pokoje jsou zajímavé svým podkrovním řešením.Trvale nízké ceny, kvalitní služby a příjemné prostředí nejen v okolí objektu umocňuje penzionu jedinečnost.Možnost připojení k internetu WiFi.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Motýlek - Vybavení pokojů

Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení a televizor.
V pokojích I. kategorie je ve standardním vybavení lednice a na požádání může být mikrovlnná trouba a garážové stání.

Penzion Motýlek - Okolí ubytování

Návštěvníci mohou v penzionu využít ve slunných letních dnech služeb největšího koupaliště v ČR s tobogánem, minigolfem a tenisovými kurty (2 km). Ke koupališti i do Ostravy je možno se dostat městskou dopravou (tramvaj č. 5).Pět minut chůze od Motýlku je ostravský lesopark.V jeho sousedství pak k návštěvě vybízí planetárium VŠB. Vhodným cílem procházek mohou být i nedaleká moderní Jodová sanatoria Klimkovice (8 km).
Automobilem k penzionu Motýlek dojedete :Ze směru od Českého Těšína po Rudné ulici, na prvních semaforech v Porubě odbočíte vlevo na Vřesinu.Ve Vřesině stále po hlavní směr Dolní Lhota, poté přes koleje ostře doprava - viz. cedule.Příjezd z Ostravy a Opavy po ulici 28 . října na světelné křižovatce u tramvajové smyčky odbočit vpravo na Vřesinu.Od Olomouce - směr Fulnek, v Klimkovicích odbočit vlevo na Jodová sanatoria a poté vpravo na Vřesinu.

Fotografie Penzion Motýlek

Penzion Motýlek
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Motýlek

Velká mapa