Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Grandhotel Ambassador Národní dům, ubytování Karlovy Vary

Čtyřhvězdičkový Grandhotel Ambassador se nachází v samém centru Karlových Varů a nabízí vysoký standard hotelových, lázeňských a společensko-kulturních služeb. Čtyřhvězdičkový Grandhotel Ambassador se nachází v samém centru Karlových Varů a nabízí vysoký standard hotelových, lázeňských a společensko-kulturních služeb. Secesní nárožní budova hotelu poskytuje hostům prvotřídní  ubytování v 83 pokojích třídy ****Superior s kompletně zařízeným balneem a wellness centrem a vlastním parkováním. Wellness s bazénem (10x4 m) a 4 saunami, gym, kosmetika, thajské masáže, komplexní lázeňský balneoprovoz s kapacitou až 1.000 procedur denně. Grandhotel Ambassador Národní dům nabízí vysoký standard lázeňský služeb,… Více… založených na nejmodernějších balneologických principech s využitím místního léčivého zdroje - termální minerální vody. Nově vybudované centrum Ambassador Grand Spa pod vedením opravdových odborníků se zaměřuje na poskytování komplexní lázeňské péče a svými léčebnými i relaxačními procedurami uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Součástí je SLAVNOSTNÍ SÁL ORPHEUM, vyjímečný svou architekturou, historický slavnostní sál Orpheum s kapacitou až 700 míst navazuje na tradici světoznámého varieté. Sál je vhodný pro pořádání kongresových, prezentačních i společenských akcí, plesů, představení a koncertů. Nabízí různé možnosti různých typů stolového uspořádání i podmínky pro využití moderní techniky. Dále samostatně využitelné multifunkční salonky s kapacitou 50, 100 a 20 osob jsou vzájemně propojitelné do jednoho funkčního celku využitelného např. pro společenskou akci pro víc než 1.000 osob. Ceny za pokoj a noc a zahrnuje ubytování se snídaní, welcome drink, městský poplatek a DPH.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 3 794 Kč za pokoj na noc!

Grandhotel Ambassador Národní dům - Vybavení pokojů

Klimatizované pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, telefonem, posezením a minibarem. Koupelna zahrnuje vanu nebo sprchu, fén a bezplatné toaletní potřeby.

Grandhotel Ambassador Národní dům - Možnosti stravování

Stravování v restaurantu Julius Zeyer probíhá formou nabídkových (rautových) stolů. Kapacita je 84 míst. Součástí restaurace je letní venkovní zahrádka s nabídkou denního menu pro více než 40 hostů.
Stylová kavárna ve stylu Artdeco se širokou nabídkou kávy, kvalitních čajů a moučníků a cukrářských delicates nabízí příjemné posezení na 80-ti místech i kavárna GC má svou letní zahrádku se 40-ti místy.
Noční bar s živou hudbou (4x až 5x týdně) nabízí bohatý výběr tuzemských i zahraničních vín, míchaných nápojů, rumů a Champagne. Připraven výběr z kulinářských specialit, jako jsou domácí hamburgery,grilovaná masa ap. Kuchyně bude hostům dispozici až ranních hodin. Taneční parket je připraven pro návštěvníky k tanci.

Grandhotel Ambassador Národní dům - Okolí ubytování

Grandhotel Ambassador Národní dům naleznete v jednom z nejznámějších lázeňských měst s dlouholetou tradicí, ve městě se světoznámým názvem Karlovy Vary.Hotel se nachází 120 km od mezinárodního letiště Václava Havla v Praze, 10 km od mezinárodního letiště Karlovy Vary a 4 km od hlavního vlakového nádraží v Karlových Varech. Pro vjezd osobním vozem k hotelu není potřeba zvláštní povolení do lázeňské zóny.Okolí hotelu poskytuje jedinečnou možnost pro odpočinek, návštěvu historických měst a památek. V blízkosti hotelu se nachází muzeum Becherovky, sklárna Moser, církevní památky, kolonády, překrásné historické budovy. Osvěžující procházky po lázeňských lesech s možností odpočinku ve výletních altáncích a fascinující pohledy z vyhlídek a rozhleden vás načerpá nevídanou energií.

Fotografie Grandhotel Ambassador Národní dům

Grandhotel Ambassador Národní dům
Zvětšit fotografii

Mapa Grandhotel Ambassador Národní dům

Velká mapa