Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Slunečná, ubytování Boží Dar

Hotel Slunečná nabízí ubytování nedaleko lyžařského areálu Novako. Hotel Slunečná se nachází v horském městečku Boží Dar a nabízí ubytování ve 23 dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Součástí hotelu je hotelová restaurace. Hosté mohou využít také lyžárnu / kolárnu. Wifi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u hotelu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 650 Kč za osobu na noc!

Hotel Slunečná - Vybavení pokojů

K dispozici je celkem 23 pokojů - 16 dvoulůžkových a 7 třílůžkových. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny buď manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou / vanou a WC a je vybaven TV.

Hotel Slunečná - Možnosti stravování

V ceně ubytování je snídaně podávaná v hotelové restauraci. Po domluvě lze objednat i polopenzi nebo plnou penzi. Restaurace nabízí širokou nabídku domácích i mezinárodních specialit.

Hotel Slunečná - Okolí ubytování

Krušnhorské městečko Boží Dar je vyhledávaným cílem turistů, cyklistů a v zimě hlavně lyžařů. Milovníci zimních sportů mohou využít lyžařský areál Neklid nebo oblíbený Klínovec s širokým výběrem sjezdovek různých obtížností, pro děti i zkušené lyžaře. Na své si přijdou i vášniví snowboardisté, pro které je tu připraven moderně vybavený snowpark. Přímo v Božím Daru najdete menší ski areál Novako, vhodný zejména pro začátečníky. Upravované běžecké trasy v okolí Božího Daru potěší příznivce bílé stopy, mezi nejoblíbenější patří 80 km dlouhá Krušnohorská magistrála.
Parkování přímo u hotelu. Autobusová zastávka je vzdálena pouhých 250 m.

Fotografie Hotel Slunečná

Hotel Slunečná
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Slunečná

Velká mapa