Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Michelangelo Grand Hotel *****, ubytování Praha 1

Nový hotel našeho řetězce Michelangelo Grand Hotel ***** se příhodně nachází v historickém centru, pouze několik kroků od slavného Václavského náměstí, v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Praze. Nový hotel našeho řetězce Michelangelo Grand Hotel ***** se nachází v historickém centru, pouze několik kroků od slavného Václavského náměstí, v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Praze. Michelangelo Grand Hotel *****, na místě původní "Měšťanská beseda", která spojovala vědce, umělce, písaře a sloužila ke společenským setkáním občanů Prahy v letech 1870 - 1939. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny. Různé typy pokojů jsou navzájem propojitelné, což ocení zejména větší rodiny s dětmi či uzavřená společnost.… Více… Celková kapacity hotelu je 135 pokojů. Připojení k Wi-fi je k dispozici ZDARMA v celém hotelu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Michelangelo Grand Hotel ***** - Vybavení pokojů

Hosté si mohou vybrat z ubytování ve standardních dvoulůžkových pokojích či třílůžkových pokojích nebo stylových apartmánech pro dva. Každý pokoj je vybaven telefonem s přímou linkou, satelitní TV, rádiem, vysokorychlostním wifi internetem, minibarem a  trezorem. Každý pokoj má svou koupelnu se sprchovým koutem či vanou.

Michelangelo Grand Hotel ***** - Okolí ubytování

Hotel se nachází přímo v centru Prahy, je tedy snadno dostupný vlastním vozem či městskou hromadnou dopravou.
Z Hlavního Nádraží: metrem C směr Ládví (červená linka). Na stanici Florenc přestup na linku B (žlutá linka), směr Zličín. Vystoupit na stanici Národní třída. Hotel se nachází přímu za stanicí metra v ulici Vladislavova. Z letiště: autobusem číslo 119 na stanici Dejvická (konečná zastávka). Poté metrem A (zelená linka) směr Depo Hostivař. Ve stanici Můstek přestup na linku B (žlutá linka), směr Zličín. Poté stejně jako z nádraží.

Fotografie Michelangelo Grand Hotel *****

Michelangelo Grand Hotel *****
Zvětšit fotografii

Mapa Michelangelo Grand Hotel *****

Velká mapa