Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Pohoda, ubytování Kvilda

Penzion Pohoda se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Kvilda. Penzion Pohoda se nachází v samém centru šumavského národního parku v obci Kvilda. Nabízí ubytování hotelového typu ve dvoulůžkových a třílžkových pokojích a pětilůžkových apartmánech. Součástí penzionu je restaurace s barem a zahrádkou, kolárna / lyžárna a wifi připojení k internetu. Parkování na centrálním parkovišti hned vedle penzionu (za poplatek).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Pohoda - Vybavení pokojů

K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje vybavené TV a koupelnou se sprchou a WC. Dále jsou tu pětilůžkové apartmány s vlastním kuchyňským koutem, TV, koupelnou. Z některých apartmánů je přístup na balkón.

Penzion Pohoda - Možnosti stravování

K ubtování lze objednat snídani nebo polopenzi, restaurace je součástí penzionu. Obchod s potravinami i několik dalších restaurací je v docházkové vzdálenosti od penzionu.

Penzion Pohoda - Okolí ubytování

Penzion leží v centru šumavského národního parku a je ideálním výchozím bodem pro výlety po okolí. Ihned za penzionem se nachází lyžařský areál Kvilda s umělým zasněžováním a večerním lyžováním, dětským vlekem s lyžařskou školou, půjčovnou a servisem lyží a kol.
Parkování na centrálním parkovišti hned veedle penzionu (za poplatek). Autobusová zastávka je jen pár kroků od penzionu.

Fotografie Penzion Pohoda

Penzion Pohoda
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Pohoda

Velká mapa