Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Restaurace a penzion Na Sklepích, ubytování Chrudim

Restaurace a penzion Na Sklepích se nachází v Chrudimi vedle Městského parku. Restaurace a Penzion Na Sklepích nabízí ubytování v pěti moderně zrekonstruovaných pokojích a apartmánech. Restaurace nabízí kvalitní kuchyni a je ideálním místem pro uspořádání rodinných či firemních oslav a akcí. Pro děti je připraven venkovní dětské hřiště. Parkování přímo u penzionu. Wifi připojení k internetu zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 778 Kč za osobu na noc!

Restaurace a penzion Na Sklepích - Vybavení pokojů

V nabídce jsou 3 dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, jeden čtyřlůžkový apartmán se dvěma přistýlkami a jeden luxusní apartmán. Každý z pokojů má vlastní koupelnu se sprchou / vanou a WC.

Restaurace a penzion Na Sklepích - Možnosti stravování

V ceně ubytování je snídaně. Součástí penzionu je restaurace s nabídkou kvalitní kuchyně. Vybrat si můžete jak ze stálého jídelního lístku, tak z poledního menu, podávaného ve všední dny.

Restaurace a penzion Na Sklepích - Okolí ubytování

Město Chrudim vybízí k procházkám historickými částmi města. Penzion leží v těsné blízkosti Městského parku. Navštívit zde můžete také divadlo, kino, vykoupat se v krytém bazénu nebo na koupališti. 
Parkování pro hosty je zajištěno přímo u penzionu. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena cca 250 m, vlaková stanice cca 550 m.

Fotografie Restaurace a penzion Na Sklepích

Restaurace a penzion Na Sklepích
Zvětšit fotografii

Mapa Restaurace a penzion Na Sklepích

Velká mapa