Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Monínec, ubytování Sedlec-Prčice

Hotel Monínec nabízí ubytování s výhledem na sjezdovky. Hotel Monínec leží na Javorové skále poblíž města Sedleč - Prčice. Poskytuje ubytování v moderně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 84 lůžek. Součástí hotelu je restaurace, vinotéka, konferenční místnost až pro 60 osob, salonek, vnitřní bazén, sauna a wellness centrum. Hosté mohou posedět na venkovní terase, vyuužít venkovní bazén nebo si zahrát tenis. Pro děti je zde připraveno krásné dětské hřiště. Parkování na hotelovém parkovišti za hotelem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Monínec - Vybavení pokojů

K dispozici je celkem 22 dvoulůžkových, 6 třílůžkových a 4 třílůžkové pokoje s přistýlkou. Celková kapacita hotelu je 84 lůžek. Každý pokoj je vybaven TV, Wifi připojením k internetu a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Hotel Monínec - Možnosti stravování

V ceně ubytování je snídaně podávaná v hotelové restauraci formou bufetu. 

Hotel Monínec - Okolí ubytování

Hotel je součástí areálu Sportcentrum Monínec a naleznete zde široký výběr aktivit jako je lyžování, lanové centrum, tenisové kurty, discgolfové hřiště, bikepark. V nedaleké obci Cunkov si můžete domluvit vyjížďky na koních. Golfové hřiště leží jen 2 km od hotelu. Přímo v hotelu se nachází vniřní i venkovní bazén, sauna a wellness centrum. 
Parkování pro hosty zajištěno na hotelovém parkovišti za hotelem. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena cca 1600 m.

Fotografie Hotel Monínec

Hotel Monínec
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Monínec

Velká mapa