Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Florian Praha, ubytování Praha 4

Hotel Florian se nachází v Praze, 20 minut jízdy veřejnou dopravou od historického centra města. Hotel Florian se nachází v Praze, 20 minut jízdy veřejnou dopravou od historického centra města. Pro Vaše vozidla nabízíme možnost využít kamerově hlídané parkovací místo před hotelem, které si prosím nezapomeňte rezervovat společně s pokojem při objednávce. V prostorách hotelu Florian je zdarma WiFi Internet, dostupný jak na pokojích tak ve společných prostorách hotelu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Florian Praha - Vybavení pokojů

Hotel Florian Praha je ideálním místem pro Vaše ubytování jak pro krátkodobě zaměřené obchodní cesty tak dlouhodobé za účelem relaxace a výletů v Praze a okolí. Nabízí ubytování v 10 pokojích s označením Bussines a Standard. Všechny naše pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem ze dřeva a moderním sociálním zařízením se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je televize s kabelovým příjmem na každém pokoji. Zařízení jednotlivých pokojů je vybíráno s ohledem na maximální pohodlí všech našich hostů. Společné prostory – posezení v klidu s kávou a denním tiskem. Internet v prostorách hotelu je zdarma. Naše hlídané parkoviště je Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu. Najdete zde také  široké možnosti relaxace a sportu v okolí hotelu.

Hotel Florian Praha - Možnosti stravování

Součástí hotelu je vlastní restaurace s pizzerií. 

Hotel Florian Praha - Okolí ubytování

Hotel stojí 4 km od historické pevnosti Vyšehrad a navštívit můžete také 4,5 km vzdálené Národní muzeum. Na Václavské i Staroměstské náměstí je to 5,5 km. Cca 80 metrů od budovy najdete prodejnu potravin Žabka.
Autobusová zastávka Hadovitá se nachází 250 metrů od hotelu a 1,5 km vás dělí od stanice metra Budějovická. Můžete také využít tramvajové spoje zastávky Michelská, která se nachází 350 metrů od hotelu a tvoří rychlé spojení s historickým centrem města.

Fotografie Hotel Florian Praha

Hotel Florian Praha
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Florian Praha

Velká mapa