Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Garni Orlová, ubytování Orlová

Rodinný Hotel Garni Orlová nabízí příjemné ubytování ve městě Orlová. Rodinný Hotel Garni Orlová se nachází na okraji sportovního areálu (tenisové kurty, fotbalový stadión) a je přímo součástí zimního stadiónu. Skvělý zážitek nabízí výhled přímo na ledovou plochu a to přímo z prostor snídaňového bufetu, nebo z přístupové chodby k pokojům. Hotel je vzdálen 200m od lesoparku v Orlové , kde se nachází klidová zóna se zábavnými hřišti pro děti. Hotel je vzdálen 500m od centra Orlové. Pro bližší informace, co dělat v Orlové a okolí se můžete podívat na stránky www.orlovacity.cz . Snídaně si můžete objednat k pobytu den předem. Hotel je vybaven posezením, barem, kavovým a snackovým automatem Dallmayr, venkovním… Více… posezením. Všechny služby snídaňového bufetu a baru jsou jen pro hotelové hosty. Sami si načepujete pivo Bernard, dáte si láhev vína, džus a nápoje Pfanner a zaplatíte při odjezdu. Nabízíme také pořádání kulturních a společenských akcí, firemních setkání a teambuildingů, s možností využítí sportovního areálu. Pro tyto účely máme k zapůjčení prostory vinárny pro cca 30 lidí a prostor restaurace pro cca 80 lidí. Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vás , Hosty. Manželé Richard a Kateřina Šnapkovi

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Garni Orlová - Vybavení pokojů

Nově zařízené pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. Skříní , televizí, stolem se židlemi. postel s kvalitní matrací.

Hotel Garni Orlová - Možnosti stravování

Nabízíme k pobytu snídaně. Restaurace není přístupná veřejnosti přístupná a slouží puze pro potřeby a využití hostů hotelu.

Hotel Garni Orlová - Okolí ubytování

MHD a autem.

Fotografie Hotel Garni Orlová

Hotel Garni Orlová
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Garni Orlová

Velká mapa