Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Schönwald, ubytování Budišov nad Budišovkou

Náš útulný Relax Pension Schönwald se nachází na klidném místě v Podlesí, asi 5km od Budišova nad Budišovkou na úpatí Nízkého Jeseníku. V rámci ubytování dne 31.12.2018 - 1.1.2019 je v ceně zahrnut i Silvestrovský program: - posezení v restauraci - večeře a večerní raut - přípitek, hudba, ohňostroj... Náš útulný Relax Pension Schönwald se nachází na klidném místě v Podlesí, asi 5km od Budišova nad Budišovkou na úpatí Nízkého Jeseníku. K dispozici je 6 dvoulůžkových pokojů, 1 třílužkový pokoj, 1 čtýřlůžkový apartmán s gaučem a dvoulůžkový podkrovní apartmám. Všechny pokoje jsou prostorné,světlé, s krásným výhledem na okolní krajinu. K příjemné atmosféře přispívá i možnost relaxace ve wellness, které… Více… je součástí Relax Pensionu Schönwald. Perfektně vybavený konferenční prostor je součástí areálu Relax Pension Schönwald a v kombinaci se stylovým ubytováním, jsou vynikajícím předpokladem pro pořádání firemních a společenských akcí. Kapacita našich konferenčních prostor je celkem až 50 osob a 35 osob přímo v restaurace  Schönwald. V případě akcí pod širým nebem jsme však schopni zorganizovat akce např. zahradní párty až pro 150 účastníků.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 750 Kč za osobu na noc!

Pension Schönwald - Nabízené služby

V rámci ubytování dne 31.12.2018 - 1.1.2019 je v ceně zahrnut i Silvestrovský program:
- posezení v restauraci
- večeře a večerní raut
- přípitek, hudba, ohňostroj...

Pension Schönwald - Vybavení pokojů

Ve všech pokojích, které jsou vedené v selském stylu najdete pohodlné taburety nebo psací stoly s křeslem,což ideálně vyhovuje i početnějším rodinám s dětmi nebo skupinám přátel, případně spolupracovníků.
V koupelnách jsou prostorné moderní sprchové boxy a sociální zařízení.
Samozřejmostí jsou ručníky na pokojích, fén v koupelně a potěší i drobnost v podobě šamponů a dalších kosmetických potřeb, které jsou vám zdarma k dispozici.

Pension Schönwald - Možnosti stravování

Relax Pension Schönwald má restauraci A la carte, s kapacitou 32 míst a možností podávání grilovaných pokrmů či možností uspořádání soukromých akcí s vlastním grilováním a letní terasou pro 16 osob.
Ubytování je nabízeno se snídaní v ceně.

Fotografie Pension Schönwald

Pension Schönwald
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Schönwald

Velká mapa