Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Lávky, ubytování Květnice

Penzion a restaurace U Lávky se nachází v obci Květnice nedaleko Prahy. Nabízí ubytování v 5 pokojích a 1 apartmánu pro celkem 15 osob. Restaurace nabízí v letních měsících posezení pro 70 osob na své zahrádce, vnitřní protory restaurace disponují celkem 40 místy. Penzion a restaurace U Lávky se nachází v obci Květnice nedaleko Prahy. Nabízí ubytování v 5 pokojích a 1 apartmánu pro celkem 15 osob. Restaurace nabízí v letních měsících posezení pro 70 osob na své zahrádce, vnitřní protory restaurace disponují celkem 40 místy. Na objednávku pro Vás rádi připravíme Vaší akci, oslavu či svatbu. Naše zahrádka pojme celkem 70 osob a v restauraci obsloužíme dalších 40 osob, proto je Restaurace a penzion U Lávky ideálním místem k… Více… těmto. V případě  požadavku většího počtu osob je k dispozici k pronájmu nedaleká rybárna s okolním parkem. Poloha s výhledem na rybník je to nejlepší prostředí. Umíme Vám na Vaší akci mimo naši provozovnu také připravit catering na míru.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 400 Kč za osobu na noc!

Penzion U Lávky - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, ložním prádlem, samozřejmostí jsou také ručníky a hotelová kosmetika. Ubytování je vhodné také pro dlouhodobé pobytty, v případě Vašeho zájmu o kalkulaci nás prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktech. K dispozici je celkem 15 lůžek. 
Single room - nabízíme dva jednolůžkové pokoje, vybaveny jsou jedním lůžkem, vlastní sprchou a toaletou
Double room - náš jediný dvoulůžkový pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchou a toaletou
Triple room - v penzionu máme k dispozici dva třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou se sprchou a toaletou
Apartmán - apartmán nabízí celkem 5 lůžek, manželska postel, jednolůžko a rozkládací postel

Penzion U Lávky - Možnosti stravování

Nabízíme tradiční jídla připravena pouze z kvalitních a čerstvých surovin. Zorganizujeme pro Vás rezervaci pro pár, malou rodinnou oslavu, či velkou akci jako je svatba. Restaurace čítá 40 míst a zahrádka dalších 70 míst.

Penzion U Lávky - Okolí ubytování

Restaurace a penzion se nacházejí v obci Květnice nedaleko Prahy. Každého okouzlí výhled na místní rybník, nebo park s velkým dětským hřištěm. Přijďte si posedet na naší zahradce a vychutnejte si nekteré z našich jídel, případne relaxujte u piva či malinovky.

Fotografie Penzion U Lávky

Penzion U Lávky
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Lávky

50.0572134,14.6816435

Velká mapa