Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel U sv. Jana, ubytování Šilheřovice

Hotel U sv. Jana nabízí stylové a pohodlné hotelové ubytování nedaleko Ostravy v obci Šilhéřovice. Hotel U sv. Jana v Šilheřovicích může návštěvníkům aktuálně nabídnout ubytovácí kapacitu až 30 lůžek, s možností až 5-ti přistýlek. Hotel disponuje dvoulůžkovými, třílůžkovými, jedním 4-lůžkovým pokojem a jedním Apartmánem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. K dispozici je hotelový parking. Free WIFI je v celém hotelu. Stravování zajišťuje vlastní hotelová restaurace s terasou. Rádi Vás pohostíme také v nedaleké (50 m) klubové restauraci Park Golf Club Ostrava. Hotel dále nabízí půjčovnu jízdních kol nebo možnost využívat 100 metrů vzdálené golfové hřiště. Našim hostům můžeme… Více… nabídnout zajímavé slevy v rámci partnerství s Park Golf Club Ostrava.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel U sv. Jana - Vybavení pokojů

Hotel nabízí stylově vybavené pokoje. Počet lůžek na pokoji je od 2 do 4, apartmán 5. Standardem pokojů je vlastní sociální zařízení. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pobyt se zvířaty po dohodě s vedoucí recepce.

Hotel U sv. Jana - Možnosti stravování

Hotel a restaurace je umístěná v historické budově s otevřeným krbem. Součástí restaurace je letní terasa. Kapacita restaurace je cca 50 osob a stejně tak i terasa je přizpůsobena pro stejný počet hostů.

Hotel U sv. Jana - Okolí ubytování

Hotel a jeho okolí nabízí mnohé sportovní využití. V blízkosti hotelu se nachází nejen dva tenisové kurty, ale také 18-ti jamkové parkové golfové hřiště (Park Golf Club Ostrava). Jeho součástí je také driving range, nově zrekonstruovaná klubovna a klubová restaurace v blízkosti vodní plocha a nádherná sluneční terase. V blízkosti Šilheřovický zámek nebo také nádherný a rozsáhlý park. 
Od Ostravy je hotel vzdálen cca jen 10 km, od letiště Ostrava - Mošnov cca 30 km. Hotel se nachází na jednom z nejkrasnějších míst v destinaci Horního Slezska. 

Fotografie Hotel U sv. Jana

Hotel U sv. Jana
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel U sv. Jana

Velká mapa