Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Červenohorské sedlo, ubytování Loučná nad Desnou

Hotel Červenohorské sedlo*** se nachází v nadmořské výšce 1.013 m.n.m. přímo na vrcholku Červenohorského sedla, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku. Jedná se o jedno z nejvýše položených lyžařských a turistických středisek České republiky, s vynikajícími sněhovými podmínkami, které nabízí spousty možností rekreačního a sportovního vyžití. V zimním období zde máte rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit. Hotel Červenohorské sedlo*** se nachází v nadmořské výšce 1.013 m.n.m. přímo na vrcholku Červenohorského sedla, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku. Jedná se o jedno z nejvýše položených lyžařských a turistických středisek České republiky, s vynikajícími sněhovými podmínkami, které… Více… nabízí spousty možností rekreačního a sportovního vyžití. V zimním období zde máte rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit. Ubytování domácích mazlíčků je po předchozí dohodě za úplatu možné. Úschova zavazadel zdarma. Pro Vaše bezpečí využijte možnost zdarma si uložit cennosti v hotelovém trezoru. Laundry service na vyžádání. Wi-Fi připojení je k dispozici pro klienty zdarma ve všech společných prostorách hotelu. Hotel Červenohorské sedlo*** se nachází v nadmořské výšce 1.013 m.n.m. přímo na vrcholku Červenohorského sedla, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku. Jedná se o jedno z nejvýše položených lyžařských a turistických středisek České republiky, s vynikajícími sněhovými podmínkami, které nabízí spousty možností rekreačního a sportovního vyžití. V zimním období zde máte rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 323 Kč za osobu na noc!

Hotel Červenohorské sedlo - Vybavení pokojů

Hotel Červenohorské sedlo*** nabízí svým klientům rozsáhlou kapacitu ubytování v těchto kategoriích: celkem  61 pokojů typu STANDARD,  STANDARD SUITE, SUPERIOR a SUPERIOR SUITE s celkovou ubytovací kapacitou 190 lůžek.  Hotel má k dispozici rovněž bezbariérové pokoje.
Každý pokoj je vybaven přistýlkou, vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem a TV  se satelitním příjmem. Pokoje typu STANDARD a STANDARD SUITE jsou vybaveny základním, jednoduchým a účelným vybavením se standardními službami.  Na pokojích typu SUPERIOR a SUPERIOR SUITE je možné využít TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem a  Wi-Fi připojení. Tyto pokoje jsou nově zrekonstruované, prostorné, slunné a nabízí ubytování pro náročné zákazníky. Váš pobyt vám zpříjemní mimo moderního vybavení pokoje také moderní koupelna se sprchovým koutem. Pokoje typu STANDARD SUITE a SUPERIOR SUITE - jsou dva samostatné dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi. Tyto pokoje jsou vhodné pro rodiny s dětmi, případně pro náročné klienty, kteří upřednostňují větší komfort a větší prostornější pokoje před klasickými. Některé pokoje poskytují krásný panoramatický výhled na okolní krajinu Jeseníků. 

Fotografie Hotel Červenohorské sedlo

Hotel Červenohorské sedlo
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Červenohorské sedlo

50.125339656843,17.153067681215

Velká mapa