Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Červenohorské sedlo, ubytování Loučná nad Desnou

Hotel Červenohorské sedlo*** se nachází v nadmořské výšce 1.013 m.n.m. přímo na vrcholku Červenohorského sedla, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku. Jedná se o jedno z nejvýše položených lyžařských a turistických středisek České republiky, s vynikajícími sněhovými podmínkami, které nabízí spousty možností rekreačního a sportovního vyžití. V zimním období zde máte rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit. Hotel Červenohorské sedlo*** se nachází v nadmořské výšce 1.013 m.n.m. přímo na vrcholku Červenohorského sedla, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku. Jedná se o jedno z nejvýše položených lyžařských a turistických středisek České republiky, s vynikajícími sněhovými podmínkami, které… Více… nabízí spousty možností rekreačního a sportovního vyžití. V zimním období zde máte rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit. Ubytování domácích mazlíčků je po předchozí dohodě za úplatu možné. Úschova zavazadel zdarma. Pro Vaše bezpečí využijte možnost zdarma si uložit cennosti v hotelovém trezoru. Laundry service na vyžádání. Wi-Fi připojení je k dispozici pro klienty zdarma ve všech společných prostorách hotelu. Hotel Červenohorské sedlo*** se nachází v nadmořské výšce 1.013 m.n.m. přímo na vrcholku Červenohorského sedla, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku. Jedná se o jedno z nejvýše položených lyžařských a turistických středisek České republiky, s vynikajícími sněhovými podmínkami, které nabízí spousty možností rekreačního a sportovního vyžití. V zimním období zde máte rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 350 Kč za osobu na noc!

Hotel Červenohorské sedlo - Vybavení pokojů

Hotel Červenohorské sedlo*** nabízí svým klientům rozsáhlou kapacitu ubytování v těchto kategoriích: celkem  61 pokojů typu STANDARD,  STANDARD SUITE, SUPERIOR a SUPERIOR SUITE s celkovou ubytovací kapacitou 190 lůžek.  Hotel má k dispozici rovněž bezbariérové pokoje.
Každý pokoj je vybaven přistýlkou, vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem a TV  se satelitním příjmem. Pokoje typu STANDARD a STANDARD SUITE jsou vybaveny základním, jednoduchým a účelným vybavením se standardními službami.  Na pokojích typu SUPERIOR a SUPERIOR SUITE je možné využít TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem a  Wi-Fi připojení. Tyto pokoje jsou nově zrekonstruované, prostorné, slunné a nabízí ubytování pro náročné zákazníky. Váš pobyt vám zpříjemní mimo moderního vybavení pokoje také moderní koupelna se sprchovým koutem. Pokoje typu STANDARD SUITE a SUPERIOR SUITE - jsou dva samostatné dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi. Tyto pokoje jsou vhodné pro rodiny s dětmi, případně pro náročné klienty, kteří upřednostňují větší komfort a větší prostornější pokoje před klasickými. Některé pokoje poskytují krásný panoramatický výhled na okolní krajinu Jeseníků. 

Fotografie Hotel Červenohorské sedlo

Hotel Červenohorské sedlo
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Červenohorské sedlo

Velká mapa