Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Bohem Prague Hotel, ubytování Praha 5

Nový designový hotel v centru Prahy vhodný zejména pro mladé cestovatele, ale potěší i zájemce o klidné a komfortní ubytování, či zázemí pro obchodní cestu.   Každý z 12 pokojů nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je i plně vybavený bar a laser game aréna.  Trvalým hostem hotelu je pan Bohem, volnomyšlenkářský a charismatický elegán, který zná všechna zákoutí Prahy a rád Vás jimi provede.  Nový designový hotel v centru Prahy vhodný zejména pro mladé cestovatele, ale potěší i zájemce o klidné a komfortní ubytování, či zázemí pro obchodní cestu.   Každý z 12 pokojů nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je i plně vybavený bar… Více… a laser game aréna.  Trvalým hostem hotelu je pan Bohem, volnomyšlenkářský a charismatický elegán, který zná všechna zákoutí Prahy a rád Vás jimi provede.  Bohem Prague Hotel se nachází v centru Prahy v jedné ze starých Pražských čtvrtí -  Smíchov. Personál na recepci hotelu je k dispozici každý den od 8:00 do 18:00., v čase 18.00 - 22.00hod je možné využít recepce v prostoru lasergame.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za osobu na noc!

Bohem Prague Hotel - Vybavení pokojů

Každý z pokojů byl navržen tak, aby splňoval hlavní filosofii hotelu - čistota a jednoduchost, která se snoubí s moderním designem tak, aby byl pobyt pro hosty co nejpříjemnější. Spojujícím prvkem každého pokoje je designový prvek, tzv. zatmění měsíce, umístěný nad postelí. Každý z pokojů má svou vlastní koupelnu a potřebné základní vybavení - TV, sejf, fén a další.
 
 
 

Bohem Prague Hotel - Možnosti stravování

Náš hotel nenabízí snídaně, však každé ráno obdrží  host “breakfast to go” obsahující čerstvé a chutné posilnění.

Bohem Prague Hotel - Okolí ubytování

Místo, kde hotel sídlí dostalo své jméno podle nedaleké klasicistní usedlosti Bertramka, ve které na čas pobýval i Amadeus Mozart. Přímo naproti hotelu se nachází nedávno zrenovovaný Malostranský hřbitov, na kterém je pohřbena řada významných českých osobností. V docházkové vzdálenosti od hotelu je i Zahrada Kinských, která volně navazuje na turisty oblíbený park Petřín. V blízkosti hotelu se nachází velké nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, kde je možné využít multikina, kavárny a restaurace s převážně českou a italskou kuchyní. 

Fotografie Bohem Prague Hotel

Bohem Prague Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Bohem Prague Hotel

50.072390959846,14.392365017791

Velká mapa