Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Horský hotel Martiňák, ubytování Horní Bečva

Horský hotel Martiňák  se nachází v malebné přírodě Beskydských hor. Je postaven na místě, kterému se říkalo Pěticestí, kousek od Pusteven. Svou polohou zaručuje ideální podmínky pro ubytování ve kterémkoliv ročním období. Na své si zde přijdou nejen rodiny s dětmi, ale také milovníci horské turistiky, cyklistiky a lyžování. K dispozici jsou hotelové pokoje, apartmány a turistické pokoje. Celoročně otevřená restaurace s letní terasou nabízí místní speciality a oblíbené pochoutky.Naše řemeslné pekařství je jedním z nejvýše položených.  Horský hotel Martiňák  se nachází v malebné přírodě Beskydských hor. Je postaven na místě, kterému se říkalo Pěticestí, kousek od Pusteven. Svou polohou zaručuje ideální… Více… podmínky pro ubytování ve kterémkoliv ročním období. Na své si zde přijdou nejen rodiny s dětmi, ale také milovníci horské turistiky, cyklistiky a lyžování. K dispozici jsou hotelové pokoje, apartmány a turistické pokoje. Celoročně otevřená restaurace s letní terasou nabízí místní speciality a oblíbené pochoutky.Naše řemeslné pekařství je jedním z nejvýše položených.  Horský hotel Martiňák je skvělým startem i cílem pro nejrůznější výlety. V zázemí hotelu je nejen restaurace s pekařstvím a terasou, ale také kolárna a lyžárna. Hotel Martiňák*** nabízí ubytování v hotelových pokojích, v apartmánech a turistických pokojích. V ceně ubytování je snídaně formou švédských stolů, rekreační a ubytovací poplatky a DPH.  Check-in: 15:00 - 19:00* Check-out: 7:00 - 10:00 hodin *Příjezd po 19. hodině hlaste prosím předem na recepci.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 480 Kč za osobu na noc!

Horský hotel Martiňák - Vybavení pokojů

HOTELOVÉ POKOJE - Naše hotelové pokoje mají oddělené postele nebo manželské postele a koupelnu se sprchovým koutem.
APARTMÁNY - Apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Jsou čtyřlůžkové a k dispozici je koupelna se sprchovým koutem a wc. Většina z nich má krásný výhled do beskydských údolí.
TURISTICKÉ POKOJE - Hotel Martiňák*** nabízí ubytování také v ekonomických turistických pokojích. Turistické pokoje nabízejí ubytování s postelemi a palandami pro 2, 4 nebo 6 osob. V pokoji je k dispozici umyvadlo s teplou a studenou vodou. Přímo u turistických pokojů jsou k dispozici nově zrekonstruované wc a sprchové kouty.
Celková kapacita hotelu činí 76 lůžek (23 pokojů). Veškeré ubytovací prostory jsou nekuřácké. Všechny koupelny jsou vybaveny ručníky a osuškami. Na požádání vám dle možností na pokoj rádi připravíme dětskou postýlku.

Horský hotel Martiňák - Možnosti stravování

Tým hotelu Martiňák poskytuje svým hotelovým hostům kompletní servis od snídaní, coffeebreaků, obědů až po večeře. Malé pekařství umístěné v zázemí hotelu peče každý den pro oba hotely patřící k Beskydy resort chléb, koláčky, housky i rohlíky. V nabídce restaurace jsou beskydské speciality stejně jako oblíbená výletní jídla.

Horský hotel Martiňák - Okolí ubytování

Horský hotel Martiňák je postaven na rozcestí, které je nazýváno Pěticestím a můžete odtud podnikat výlety malebnou beskydskou krajinou po značených trasách na Pustevny a Radhošť, Čertův Mlýn, Podolánky přes Srdce Beskyd, Horní Bečvu nebo do dalšího objektu našeho Beskydy resortu, do hotelu Ondrášův dvůr, který se nachází v kouzelném údolí Bílé – Mezivodí.
V okolí můžete navštívit Jurkovičovu rozhlednu, rozhlednu Čarták nebo Miloňová, Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, kozí farmu v Hážovicích, aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm, přehradu na Horní Bečvě, Svět kamenů v Rožnově pod Radhoštěm, naučnou stezku Beskydské nebe nebo jiná místa, která vás uchvátí svou krásou a výjimečností.
AUTEM: Z Prahy, Brna a Olomouce: směr Hranice na Moravě – Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm – Horní Bečva – u chaty Barborka odbočit vlevo (5,1 km/17 min.) po vedlejší cestě Z Ostravy: směr Frýdek-Místek – Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice – Bílá - Hlavatá odbočit vpravo - Horní Bečva (5,4 km/6 min.) rovně po hlavní cestě – u chaty Barborka odbočit vpravo (5,1 km/17min.) po vedlejší cestě GPS souřadnice pro Vaši navigaci: 49°25’34.619″N 18°24’12.032″E AUTOBUSEM: Autobusová zastávka hotel Valaška Horní Bečva Jízdní řády autobusu naleznete na stránkách IDOS. VLAKEM: Železniční stanice Rožnov pod Radhoštěm je od hotelu vzdálena 19 km, přestup na autobus, zastávka hotel Valaška Z LETIŠTĚ: Letiště Leoš Janáček Ostrava (Mošnov) je od hotelu vzdáleno 70,2 km
 

Fotografie Horský hotel Martiňák

Horský hotel Martiňák
Zvětšit fotografii

Mapa Horský hotel Martiňák

49.448667479776,18.322340919543

Velká mapa