Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Fontána, ubytování Poděbrady

Pension Fontána je umístěn v centru města Poděbrady s výhledem na lázeňský park. Nabízíme příjemné ubytování v moderním pensionu. Pension Fontána je umístěn v centru města Poděbrady s výhledem na lázeňský park. Nabízíme příjemné ubytování v moderním pensionu. Na každém pokoji je sprcha, WC, lednice, SAT TV, ručníky a WIFI zdarma. V pensionu je k dispozici dětská postýlka zdarma. Penzion je nekuřácký. V okolí je možnost provozovat sporty jako je cyklistika, in-line bruslení, golf, tenis, squash, fitness nebo plavání v aquaparku Kolín. Můžete si také užívat procházek parkem a polabskou přírodou nebo pohody lázeňského města.  Parkování je zajištěno u penzionu. Max. však pro automobily do váhy 2 tun. Parkování pro… Více… větší vozidla je nutná řešit telefonicky po dohodě s recepcí.  V den příjezdu Vás očekáváme mezi 15. a 19. hod.  Jelikož nemáme v pensionu recepci, zavolejte nám prosím nejméně 15 minut před příjezdem. Vzhledem k poloze pensionu ve vnitřní zóně lázní Vás prosíme, abyste po dobu pobytu zanechali své čtyřnohé mazlíčky a ostatní zvířátka doma. Během pobytu je možno uschovat Vaše jízdní kola v prostorách pensionu.  Děti do 3 let nemají nárok na lůžko zdarma. Ceny zahrnují lázeňský poplatek (15Kč) i ubytovací poplatek (6Kč) Městskému úřadu Poděbrady. Je nutno uhradit 30% celkové ceny ubytování do 3 dnů po vytvoření rezervace. Doplatek se hradí při příjezdu. Omlouváme se, ale platební karty v pensionu nepřijímáme. Storno podmínky: Uhrazená záloha snížená o manipulační poplatek 150 Kč/osoba je vratná do osmi dnů před dnem příjezdu. Při stornování v době kratší než osm dní před dnem příjezdu se záloha nevrací. Uvolnění pokoje je nutné nejpozději do 10 hod. v den odjezdu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 575 Kč za osobu na noc!

Pension Fontána - Nabízené služby

Náš penzion nabízí cvičební víkendy pod vedením certifikovaných instruktorek Pilates v Remedy Studiu přímo v Penzionu. Jsou určené pro skupiny nebo jednotlivce po telefonické domluvě na čísle +420 607 825 773.

Pension Fontána - Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven vlastním moderním sociálním zařízením - koupelnou se sprchovým koutem a WC (s ručníky), lednicí a TV (digitální SAT).
Ze všech pokojů situovaných v průčelí pensionu je výhled do parku, z pokojů na opačné straně domu je výhled do zahrady.

Pension Fontána - Možnosti stravování

V bezprostřední blízkosti penzionu je množství výtečných restaurací či jednoduchých stravoven, např:
- jídelna Hotelové školy, kde je možno si objednat i snídaně
- restaurace Alegro, která poskytuje ubytovaným v našem penzionu slevu

Pension Fontána - Okolí ubytování

Chcete prožít klidnou dovolenou, aktivní víkend nebo dámskou/pánskou jízdu v centru Poděbrad, s výhledem na lázeňský park?
Relaxujte. Proložte svůj pobyt lázeňskou kúrou v podobě léčebné koupele nebo uvolňující masáže. Poté můžete navštívit vyhlášený lázeňský park, kde zejména  v době lázeňské sezóny probíhají četné kulturní  i koncertní programy.
Poznávejte. Projděte se po lázenské kolonádě, od náměstí k nádraží, podél historických květinových hodin. Cestou se můžete zastavit v jedné z mnoha kaváren a užít si příjemně volného dne.
Sportujte. Využíjte vyhlášené cyklostezky podél Labe, zvláště pak na kolečkových bruslích. I další turistické trasy jsou tím pravým aktivním odpočinkem. Ani příznivci golfu, tenisu, squashe a dalších sportů nepřijdou v Poděbradech zkrátka.
V létě se můžete koupat v písčitém koupališti Na Jezeře. V případě nepříznivého počasí navštivte Prahu, jejíž dostupnost po dálnici je 30 min., nebo můžete využít častého vlakového, či autobusového spojení.
Moderní aquapark ve dvacet kilometrů vzdáleném Kolíně je další alternativou.
Příznivci golfu mohou zkusit jedno z nejhezčích 18 jamkových hřišť v Čechách, včetně výukové louky s instruktorem. K dispozici jsou tenisové kurty místního oddílu, nebo squash centrum, fitness centrum, minigolfové hřiště, volně přístupný skatepark.Moderní aquapark ve dvacet kilometrů vzdáleném Kolíně je další alternativou.
Příznivci golfu mohou zkusit jedno z nejhezčích 18 jamkových hřišť v Čechách, včetně výukové louky s instruktorem. K dispozici jsou tenisové kurty místního oddílu, nebo squash centrum, fitness centrum, minigolfové hřiště, volně přístupný skatepark. Zájemci o jízdu na koni mohou využít služeb poděbradského jezdeckého klubu. K rybolovu láká řeka Labe, případně Jezero.
Turistickým cílem, je procházkou podél Labe jeho soutok s Cidlinou a dále zbytky historického hradiště Slavníkovců v Libici nad Cidlinou. Na této trase se můžete svézt motorovým vláčkem, případně restaurační lodí Král Jiří. Za shlédnutí stojí také poděbradský zámek s nově rekonstruovanými prostorami památníku krále Jiřího z Poděbrad. Milovníkům historie se nabízí návštěva Polabského muzea i skanzenu v nedalekém Přerově nad Labem.
Nákupní centrum Albert je od pensionu vzdáleno 50 metrů - má otevřeno 7 dní v týdnu.
Pro osobní vozy poskytujeme parkovací místa na vlastním pozemku zdarma. 
Parkovací místa pro velké nákladní vozy nemáme.
Autobusové a vlakové nádraží je cca 8 minut chůze po kolonádě.

Fotografie Pension Fontána

Pension Fontána
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Fontána

50.1445604,15.1164084

Velká mapa