Nabídka ubytování

CZ EN

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Stará Pekárna, ubytování Šilheřovice

Penzion Stará Pekárna nabízí ubytování v útulných pokojích či apartmánech, kde se budete cítit jako na zámku.  Penzion Stará Pekárna poskytuje ubytování a služby jak pro jednotlivce, rodiny s dětmi nebo firemní zaměstnance.  Možnosti ubytování je v: 2 dvoulůžkových pokojích 3 třílůžkových pokojích s přístílkou pro 2 osoby.1 čtyřlůžkovém pokoji s přístílkou pro 2 osoby. Kapacita ubytování cca 20 míst na spani. Parkoviště je přímo u penzionu. Možnost pořádání firemních večírků, společenských oslav, svadeb, oslavy narozenin, smuteční hostiny atd. Pořádání různých akcí a oslav se uskutečňuje v sálech zámeckého stylu. Venku si můžete příjemně posedět v zahrádce s grilem a výhledem na les. Lahodné pivo… Více… si můžete vychutnat také v pohodlné hospůdce s krbem, výborně poobědvat v restauraci venkovského stylu a večer strávit v elegantní sklepní vinárně u dobrého vína. Ubytování nabízíme v útulných pokojích a apartmánech s krásnou koupelnou a rohovou vanou, kde můžete romanticky povečeřet při svíčkách.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 400 Kč za osobu na noc!

Pension Stará Pekárna - Vybavení pokojů

Pokoje jsou standardně vybavené TV, připojením k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě a vlastním sociálním zařízením.

Pension Stará Pekárna - Možnosti stravování

Příjemné posezení a pochutnání na výborné kuchyni Vám nabídne naše restaurace a pivnice. Restaurace je rozdělena do třech částí, s celkovou kapacitou až 70 mist. V létě možnost zahrádky s kapacitou 50 mist. Po celé léto grilujeme různé speciality na grilu. Grilujeme páteky, soboty a neděle od 11:00 do 21:00.Restauraci máme otevřenu od 10:00 do 22:00 

Fotografie Pension Stará Pekárna

Pension Stará Pekárna
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Stará Pekárna

49.925284166667,18.268009444444

Velká mapa