Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Horský hotel Vidly , ubytování Vrbno pod Pradědem

Horský Hotel Vidly **** nabízí perfektní místo, kde strávit odpočinkovou nebo aktivní dovolenou. Leží na severním úpatí hory Praděd - nejvyšší hory v pohoří Hrubý Jeseník. Osada Vidly, ve které se nachází, je jednou z nejvýše položených obcí ČR (780 m.n.m.) s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Horský Hotel Vidly **** je svým charakterem a kapacitou zaměřen nejen na ubytování v Jesenikách pro rodiny s dětmi. Je také ideálním místem pro pořádání firemních školení, konferencí, večírků nebo outdoorových akcí, rodinných oslav a svateb. Své si zde najdou i vyznavači klidu a pohody. Úchvatné jsou jak náročnější tak i nenáročné procházky do okolí. Náš hotel nabízí ubytování v útulných dvoulůžkových a… Více… čtyřlůžkových pokojích a třílůžkovém podkrovním apartmá. Pobyt si můžete zpříjemnit také návštěvou našeho wellness, kde si zarelaxujete v sauně nebo výřivce, či si dopřejete příjemnou masáž po náročném dni. Dítě do 4 let zdarma (bez nároku na postel a stravu).Možnost zapůjčení dětské postýlky za 100 Kč / noc.Dítě od 4 do 12 let (1/2 porce stravy).Pobyt psů na pokoji 150 Kč / noc malá plemena, 300 Kč / noc velká plemena.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 680 Kč za osobu na noc!

Horský hotel Vidly - Vybavení pokojů

4 lůžkové pokoje - WC, sprcha, satelitní TV
2 lůžkové pokoje s možností přistýlky - WC, sprcha, satelitní TV, WI-FI internet
4 lůžkové rodinné apartmá (dva pokoje a předsíň) - WC, sprcha, satelitní TV, WI-FI
3 lůžkové podkrovní apartmá**** s možností přistýlky - předsíň s minibarem a lednicí, koupelna s WC, bidetem a vířivkou, manželská ložnice, obývací pokoj s TV, WI-FI

Horský hotel Vidly - Možnosti stravování

Přijďte si pochutnat na skvělých pokrmech, kvalitním vínu a osvěžujících nápojích. Naše stylová restaurace Vám umožní vychutnat si atmosféru horského prostředí Jeseníků.

Restaurace s krbem, barem a dřevěnou galerií pro 70 osob (Wi-Fi, Tv)
Slunečná terasa s grilem pro 50 osob - večerní osvětlení, v zimě ledový bar
Salónek pro 20 osob s výstupem na terasu, Tv, Flipp chart
Vinárna s vinotékou a barem pro 25 osob

Horský hotel Vidly - Okolí ubytování

Blízko osady Vidly (7 km) se nacházejí překrásné a známé klimatické lázně Karlova Studánka s léčebnými prameny se zaměřením na dýchací ústrojí.
Úchvatné jsou jak náročnější tak i nenáročné procházky do okolí. V zimních měsících může být hotel výchozím místem k návštěvám blízkých lyžařských středisek nebo bežeckých tras.
Hotel Vidly ve velké míře využívají také lidé, kteří chtějí návštívit blízká města - Karlova Studánka, Vrbno pod Pradědem, či skipark Filipovice.

Fotografie Horský hotel Vidly

Horský hotel Vidly
Zvětšit fotografii

Mapa Horský hotel Vidly

Velká mapa