Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Kampus Palace, ubytování Ostrava

Kampus Palace se nachází v Ostravě, 500 metrů od Stodolní ulice. Nabízí Wi-Fi zdarma, posilovnu a vlastní bezpečné parkoviště. Kampus Palace je vzdálený 700 metrů od ostravského autobusového nádraží a 1,8 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Letiště Leoše Janáčka odtud leží 20 km.  Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v Ostravě!  Kampus Palace je prostor určený pro kvalitní bydlení v moderním stylu. Každý apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení i kvalitní interiérové vybavení. V současnosti nabízíme pouze prezidentské apartmá.  Během letních prázdnin nabízíme také 1lůžkové, 2lůžkové a 3lůžkové pokoje a apartmány. . V ceně je vždy započtena snídaně. Kampus… Více… palace je přímo v centrum Ostravy, do 10 minut pěšky od již kultovní ulice Stodolní, divadla, Slezskoostravského hradu, blízko jsou i sportovní areály, Přímo u kampusu je velké obchodní centrum Forum Nová Karolina s kavárnami a kinem.  Recepce je otevřená 24 hodin denně.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 563 Kč za osobu na noc!

Kampus Palace - Vybavení pokojů

Každý pokoj či apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení i kvalitní interiérové vybavení. Standardem je varná konvice, mikrovlná trouba, vařič, lednička  a vlastní koupelna se sprchou. 
V areálu Kampusu se také nachází posilovna, prádelna a společenská místnost, ve které lze hrát hry, sledovat filmy nebo jen tak relaxovat v houpací sítí či sedacím pytlu. 

Kampus Palace - Možnosti stravování

V okolí je nepřeberné množství restaurací, barů a rychlého občerstvení. 

Kampus Palace - Okolí ubytování

Hotel se nachází v historickém centru města Ostravy. Z některých pokojů je výhled na Výstaviště Černá louka. Z druhé strany areálu je vidět Fórum Nová Karolína a Dolní oblast Vítkovice, které jsou rovněž v docházkové vzdálenosti několika minut. Jelikož se hotel nachází nedaleko nádraží Ostrava Střed a Ostrava Stodolní (zároveň má dobré spojení MHD na Ostrava - Hlavní nádraží) a Ústředního autobusového nádraží, je vhodným místem pro prozkoumávání Beskyd a Severní Moravy. 
Hotel se nachízí v docházkové vzdálenosti od nádraží a autobusového stanoviště. Současně je před hotelem zastávka tramvají Výstaviště a 4 minuty chůze je zastávka Karolína, ze které se dostanete do všech částí Ostravy. 

Fotografie Kampus Palace

Kampus Palace
Zvětšit fotografii

Mapa Kampus Palace

49.8317841,18.2932685

Velká mapa