Nabídka ubytování

CZ EN

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmán Dukelská 8, ubytování Olomouc

Apartmán Dukelská 8 najdete v klidné lokalitě mezi olomouckým hlavním vlakovým nádražím a samotným centrem Olomouce. V moderně zařízených pokojích se můžou ubytovat až tři lidi. Apartmán Dukelská 8 najdete v klidné lokalitě mezi olomouckým hlavním vlakovým nádražím a samotným centrem Olomouce. V moderně zařízených pokojích se můžou ubytovat až tři lidi. Apartmán je vhodný pro obchodní cestující i menší rodiny. V blízkosti se nachází městská památková rezervace. Blízkost vlakového nádraží rovněž vybízí k výletům, třeba do nedalekých Jeseníků. Apartmán je vybaven TV s plochou obrazovkou a WIFI připojením zdarma. Dále máte k dispozici kávu a čaj. arkovat můžete v bezprostřední blízkosti bytu v některé z… Více… přilehlých ulic. Dětská přistýlka 250 Kč/den.Poplatek za pozdní a neohlášený příjezd 250 Kč. Host se předem domluví na čase předání a vrácení klíčů.  V bytě není dovoleno kouřit a manipulovat s nábytkem.Host předá byt v naprostém pořádku, v opačném případě uhradí všechny spáchané škody.Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 533 Kč za osobu na noc!

Apartmán Dukelská 8 - Vybavení pokojů

Najdete zde ložnici s pohodlnou manželskou postelí. Součástí je plně zařízená kuchyň s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednicí i žehličkou. Samozřejmě nechybí koupelna s vanou, pračkou a fénem.

Apartmán Dukelská 8 - Možnosti stravování

Můžete využít vlastní kuchyň, je zde také možnost přikoupení snídaní. V blízkosti najdete i několik restaurací.

Apartmán Dukelská 8 - Okolí ubytování

Pro příznivce historie je určitě zajímavá nedaleká městská památková rezervace, která je druhou nejvýznamnější památkovou rezervací v České republice. Najdete zde Sloup Nejsvětější Trojice, Olomoucký hrad a mnoho krásných kostelů. Zajímavostí je olomoucký orloj. Ve městě se konají filmové a divadelní festivaly. Tradicí je pěstitelská výstava Flora Olomouc.
Za 7 minut můžete být chůzí na vlakovém nádraží, za 2 minuty se dostanete na zastávku tramvaje. Pokud přijedete autem můžete zaparkovat na ulici přímo u ubytování.

Fotografie Apartmán Dukelská 8

Apartmán Dukelská 8
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmán Dukelská 8

49.5956423,17.2702472

Velká mapa