Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmán Mariánská 5, ubytování Olomouc

Apartmán Mariánská 5 se nachází v historickém centru Olomouce. V budově ze 16. století najdete moderně zrekonstruované ubytování pro dva lidi s možností dětské přistýlky. Apartmán Mariánská 5 se nachází v historické části Olomouce. V budově ze 16. století najdete moderně zrekonstruované ubytování pro dva lidi s možností dětské přistýlky. partmán se nachází na klidném místě, přesto v těsné blízkosti centra Olomouce. Pěšky se odsud dostanete do několika minut k Olomouckému hradu, Arcibiskupskému paláci nebo na Horní náměstí. Poplatek za pozdní a neohlášený příjezd 250 Kč. Dětská přistýlka 250 Kč/den. Host se předem domluví na čase předání a vrácení klíčů. V bytě není dovoleno kouřit a manipulovat s… Více… nábytkem. Host předá byt v naprostém pořádku, v opačném případě uhradí všechny spáchané škody.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za osobu na noc!

Apartmán Mariánská 5 - Vybavení pokojů

V čistém a prostorném apartmánu najdete kuchyňský kout s jídelním stolem, koupelnu se sprchou, satelitní televizi s plochou obrazovkou a dvoulůžkovou postel.

Apartmán Mariánská 5 - Možnosti stravování

Můžete využít vybavenou kuchyň, která je součástí apartmánu. Vzhledem k výhodné poloze ubytování najdete v okolí mnoho restaurací a hospod.

Apartmán Mariánská 5 - Okolí ubytování

V bezprostředním okolí se nachází mnoho pamětihodností zahrnutých do městské památkové rezervace – Katedrála svatého Václava, Sloup Nejsvětější Trojice či Olomoucký orloj. V blízkosti Olomouce se nachází významné poutní místo Svatý Kopeček. Ve městě se koná každoročně Flora Olomouc, tedy výstava zaměřená na zahradnictví a pěstitelství. Konají se zde rovněž divadelní a filmové festivaly.
Možnost parkování na ulici přímo u apartmánu. Chůzí se za 1 minutu dostanete k tramvajové zastávce a za 15 minut na vlakové nádraží.

Fotografie Apartmán Mariánská 5

Apartmán Mariánská 5
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmán Mariánská 5

49.5960827,17.2587824

Velká mapa