Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Folbr, ubytování Dlouhá Lhota

Penzion Folbr se nachází na okraji Brd, v obci Dlouhá Lhota u Dobříše vzdálený cca 20 – 30 min. jízdy od Prahy po dálnici D4. Penzion s restaurací je umístěn uprostřed rozhlehlého uzavřeného areálu. Areál nabízí prostor k odpočinku, relaxaci a k aktivitám jak pro dospělé, tak pro děti. Po obvodu pozemku je vybudována dráha (vhodná na in-line brusle, běh…), dále je zde možnost zastřílet si z luku na střelnici, relaxovat u jezírka s rybami, posedět u voliéry atd. Na pozemku se volně pohybují polodivoké kamerunské ovce. S ohledem na tento chov prosíme pejskaře, aby vodili své psy pouze na vodítku. Součástí penzionu je restaurace, zimní zahrada v kavárenském stylu, venkovní a střešní vyhlídkové terasy. Z vyhlídky je… Více… nádherný výhled do okolí, od Dobříše, přes brdské hřebeny, letiště Dlouhá Lhota a polygon, Příbram, Středočeskou pahorkatinu nad údolím Vltavy a nad kaskádou Vltavských přehrad, až po Cukrák nad Prahou. Krajina je vhodná pro turistiku a to jak pěší, tak cykloturistiku. K využití: Opekání u ohniště, voliéra s andulkami, rybníček s červenými rybkami, vyhlídková terasa, krásná příroda všude kolem, vhodná pro cyklistiku i turistiku.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 500 Kč za osobu na noc!

Penzion Folbr - Vybavení pokojů

5x dvoulůžko bez balkonu, 3x dvoulůžko s balkonem, 2x dvoulůžko s přistýlkou
Dvoulůžko s balkonem:
vybavení: koupelna se sprchou, vyhřívaná podlaha, topný žebřík, odp.koš štětka WC, mýdlenka, 2 skleněné kalíšky, zrcadlo, pro každého hosta osuška, ručník, podložka, vše bílé froté nad 450g, mýdélko, sprchový gel, šampon pokoj 1x dvoupostel,2x noční stolek, 2x lampa, psací stůl, židle, + židle s opěrkami, skříň, televize, zrcadlo
Dvoulůžko s přistýlkou:
vybavení: stejné, navíc konf.stolek + 2 křesla, rozkládací pohovka

Penzion Folbr - Možnosti stravování

Restaurace se specializuje na minutkovou kuchyň a steaky z regionálních chovů.  Speciality jsou připravovány v moderně zařízené kuchyni. Restaurace je zásobována nejen z vlastního chovu, ale i produkty z okolních faremních chovů.
Restaurace je nekuřácká s kapacitou 30 míst.

Penzion Folbr - Okolí ubytování

Skanzen ve Vysokém Chlumci
Památník Karla Čapka ve Strži u Dobříše, památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami, památník Vojna v Lešetici.
Zámky: Mníšek pod Brdy, Hořovice, Blatná, Dobříš, Orlík, Konopiště, Březnice.

Fotografie Penzion Folbr

Penzion Folbr
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Folbr

49.723876994352,14.12935951155

Velká mapa