Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel D'Angelo , ubytování Praha 5

Vítáme Vás v našém útulném hotelu. Těšíme se na Vás a doufáme, že se u nás budete cítit jako doma. Přejeme vám nádhernou dovolenou v Praze. Hotel D'Angelo  Budova hotelu je zakotvena do historického komplexu, který byl postaven na počátku XX. století a v roce 2012 prošel celkovou rekonstrukcí.Hotel D´angelo má výhodnou polohu – nachází se v rozmezí městských částí Prahy 1 a 5, a proto můžete vyjít do ulic a obdivovat krásy města Prahy. V okolí hotelu můžete navštívit například museum Mozarta, které je umístěno ve známé vile Bertramka. Procházkovým tempem můžete dojít pěšky k Pražskému hradu, Karlovu mostu nebo jiným známým památkám v samém centru města. Milovníci nákupů jistě ocení velké obchodní… Více… centrum Smíchov, které je v blízkosti hotelu. Poloha hotelu je výhodná take kvůli mimořádně dobré dostupnosti MHD. Hotel se nachází v blízkosti stanice metra a tramvajových zastávek Anděl. Kouření je v celém hotelu přísně zakázáno. V opačném případě účtujeme hostům finanční pokutu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 418 Kč za pokoj na noc!

Hotel D'Angelo - Vybavení pokojů

Hotel nabízí celkem 23 pokojů:  13 dvoulůžkových, 6 třílůžkových a 4 apartmány. Všechny pokoje jsou zařízeny v moderním stylu. Rodinám s dětmi doporučujeme ubytování ve dvoupodlažních apartmánech s kuchyňským koutem a lednicí.

Hotel D'Angelo - Možnosti stravování

Snídaně probíhá od 7:00 do 10:00 hodin.

Hotel D'Angelo - Okolí ubytování

 Hotel D´Angelo se nachází ve čtvrti zvané Smíchov, který je vzdálen pouhých 5 minut od hotelu.  Tramvajová zastávka je umístěna jen pár kroků od hotelu. Pouhých 500 metrů od hotelu je nákupní centrum Nový Smíchov a stanice metra Anděl.  
 Do Václavského náměstí  – 3 stanice metrem. Mnoho hlavních pamětihodností je snadno dosažitelných pěšky, zejména na Karlův most se dostanete za necelých 20 minut.

Fotografie Hotel D'Angelo

Hotel D'Angelo
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel D'Angelo

50.0721835,14.3968118

Velká mapa