Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Royal, ubytování Olomouc

Těšíme se na Vás ve stylovém prostředí Pensionu ROYAL. Vychutnejte barokní kouzlo neobvykle rozlehlých pokojů budovy z 16. století přímo v historickém centru Olomouce! V apartmánech Michael a Rafael najdete vlastní sociální zařízení, lednici, varnou konvici, fén, ručníky, sprchový gel a minibar. Oba apartmány mají dva oddělené pokoje. Z oken se nabízí pohled na katedrálu sv. Václava - dominantu olomouckého panoramatu. Pension Royal najdete v historické části města Olomouce. Díky citlivé rekonstrukci na vás dýchne historie barokního domu, který byl v 16. století využíván jako zemská soudnice. Písemně je dům poprvé zmiňován v roce 1522 v souvislosti s převodem královského majetku na město. V roce 1671 jej pak odkoupila církev a… Více… stal se domem vikářským. V těsné blízkosti pensionu se nachází nejvýraznější dominanta hanácké metropole, novogotická katedrála sv. Václava známá jako Dóm, kterou se můžete kochat z oken pensionu. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivního dřeva v barokním duchu. Pension má 2 apartmány o celkové kapacitě 7 lůžek, každý z apartmánů je vybaven samostatným sociálním zařízením, lednicí, fénem, Wi-Fi, minibarem a místem k odpočinku. V apartmánu Rafael je k dispozici mimo jiné pračka, ve druhém apartmánu Michael najdete psací stůl. Oba apartmány mají dva pokoje.  Prosíme naše hosty, aby respektovali, že přijímáme pouze platby kreditní kartou nebo bankovním převodem předem. Nabízíme také minbar přímo na pokojích pro pohodlné a k němu vybíráme vratnou kauci. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 600 Kč za osobu na noc!

Pension Royal - Nabízené služby

Na objednávku Vám připravíme přímo na pokoj Olomoucký gurmánský talíř (tvarůžky, klobása, máslo, zelenina, chléb)

Pension Royal - Vybavení pokojů

Třílůžkový apartmán se dvěma místnostmi a s výhledem na město a katedrálu se jmenuje MICHAEL. Je vybaven vlastní koupelnou s WC, fénem, lednicí, varnou konvicí, minibarem a psacím stolem.   
Čtyřlůžkový apartmán se dvěma místnostmi a s výhledem na město a katedrálu se jmenuje RAFAEL. Je vybaven vlastní koupelnou s WC, fénem, lednicí, varnou konvicí, minibarem a pračkou.   

Pension Royal - Možnosti stravování

Vyberte si snídani dle chuti. Přímo na pokoj nabízíme zdravou, standardní a sladkou snídani z místní pekárny. K večeři Vám na objednávku rádi nachystáme specialitu Olomoucký talíř.
Zdravá snídaně (müsli, jogurt, ovoce, med)Standardní snídaně (šunka, salám, sýr, tavený sýr, máslo, zelenina, pečivo)Sladká snídaně - pouze v týdnu (sladké pečivo z místní pekárny)
Samozřejmostí je káva a čaj. 

Pension Royal - Okolí ubytování

Penzion se nachází přímo v historickém centru Olomouce, přes cestu od Katedrály sv. Václava. Od Horního náměstí, kde najdete orloj, Sloup Nejsvětější Trojice a další památky, je vzdálen cca 10 minut pěší chůze. V nejbližším okolí je pekárna, restaurace s vlastním pivovarem, pivní lázně, irská hospoda, potraviny, bistro, park, muzeum, botanická zahrada, pro děti vyhledávaná atrakce Pevnost Poznání a další.
10 metrů k nejbližší tramvajové zastávce U Dómu, cca kilometr od hlavního vlakového nádraží. Placené parkoviště se nachází 50 metrů od pensionu, parkovné je po 18:00 a o víkendech zdarma. Neplacené stání do 150m. 

Fotografie Pension Royal

Pension Royal
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Royal

49.596821561048,17.26116384864

Velká mapa