Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Restaurant Na Návsi, ubytování Říčany

Restaurant a hotel Na Návsi je po celkové rekonstrukci, uveden do provozu v červenci 2015.V přízemí objektu vás pozveme do zážitkové restaurace a nebo do pivního baru. Restaurant a hotel Na Návsi je po celkové rekonstrukci, uveden do provozu v červenci 2015.V přízemí objektu vás pozveme do zážitkové restaurace a nebo do pivního baru. Hotel Na Návsi leží asi 20 km od Brna v klidné lokalitě města Říčany u Brna. Disponujeme 11 dvoulůžkovými pokoji,některé s možností přístýlky. Část pokojů mají krytý balkon s venkovním posezením. V objektu je k dispozici projekční plátno,kulečník,letní zahrádka a dětský koutek. Recepce je otevřena 7.00-22.00h. V prostorách restaurantu a pivního baru vám nabídneme možnost uspořádání firemních… Více… akcí a školení,rautů ,rodinných setkání, svateb s možností výzdoby interiéru a promocí. Monitorované parkoviště před restaurací i ve dvoře.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za osobu na noc!

Restaurant Na Návsi - Nabízené služby

Previdelné víkendové akce naleznete na naších facebookových a webových stránkách.
Možnost dovozu a odvozu hostů a návštěvníků naším minibusem.

Restaurant Na Návsi - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny LCD TV,vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi .

Restaurant Na Návsi - Možnosti stravování

Pokrmy v restaurantu a pivním baru  pro vás připravujeme na nejmodernější světové technologii a můžeme vám tak nabídnout skvělé gastronomické zážitky.

Restaurant Na Návsi - Okolí ubytování

V blízkém okolí se nachází spousta turisticky vyhledávaných míst. Rekreační i náročné cyklostezky s oblíbenými zastávkami v údolí Bílého potoka, Šmelcovny a Hálová mlýna. Dále pak Menšíkova rozhledna, Brněnská přehrada, Hrad Špilberk, Permonium, Hrad Veveří. Více info o možnostech výletů po okolí naleznete na recepci hotelu.
Cca 2 km od sjezdu č 178 dálnice D1

Fotografie Restaurant Na Návsi

Restaurant Na Návsi
Zvětšit fotografii

Mapa Restaurant Na Návsi

49.2142762,16.3996481

Velká mapa