Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Restaurace a penzion Fojtství, ubytování Olomouc

Penzion Fojtství na Svatém Kopečku u Olomouce je situován v historickém objektu bývalého fojtství. Penzion Fojtství na Svatém Kopečku u Olomouce je situován v historickém objektu bývalého fojtství. Pro hosty penzionu je k dispozici bezplatné parkoviště v areálu, který se na noc zavírá a zvyšuje se tak bezpečnost pro váš vůz. V celém objektu je bezplatné Wi-fi připojení k internetu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 379 Kč za osobu na noc!

Restaurace a penzion Fojtství - Vybavení pokojů

1x dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, koupelna s vanou, WC; vybavení: LCD TV, WI-FI internet, společné dvoulůžko s možností rozdělení, třetí samostatná postel, výhled do zahrady, koupelna s vanou a WC.
2x čtyřlůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC; vybavení: LCD TV, WI-FI internet, společné dvoulůžko s možností rozdělení, třetí a čtvrtá samostatná postel, výhled do zahrady, koupelna se sprchovým koutem a WC.
1x apartmán se třemi pokoji s dvěma lůžky, koupelna s vanou, WC; vybavení: WI-FI internet, tři pokoje, 1. pokoj společné dvoulůžko s možností rozdělení, 2. pokoj společné dvoulůžko s možností rozdělení, 3. pokoj dvě samostatné postele, koupelna s vanou a WC.
1x apartmán se třemi pokoji, dva s dvěma lůžky a jeden se třemi lůžky, koupelna s vanou, bidetem a WC; vybavení: WI-FI internet, tři pokoje, 1. pokoj společné dvoulůžko s možností rozdělení a jedním samostatným lůžkem s výhledem do zahrady, 2. pokoj se dvěma samostatnými lůžky, 3. pokoj se dvěma samostatnými lůžky, koupelna s vanou, bidetem a WC.

Restaurace a penzion Fojtství - Možnosti stravování

Restaurace s klenutými interiéry a navazující pavlačí, kde vás rádi vždy přivítáme a nabídneme rodinnou atmosféru české kuchyně. Velký výběr možností snídaně dle předchozí domluvy.

Restaurace a penzion Fojtství - Okolí ubytování

Penzion je snadno dostupný vlastním vozem, který lez parkovat přímo u objektu na hlídaném parkovišti.

Fotografie Restaurace a penzion Fojtství

Restaurace a penzion Fojtství
Zvětšit fotografii

Mapa Restaurace a penzion Fojtství

Velká mapa