Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Solna Apartments, ubytování Opava

Apartmánový dům Solná Apartments se nachází v památkové zóně Opavy, kde se budete cítit jako doma.   V apartmánovém domu Solná Apartments jsme pro Vás připravili celkem sedm apartmánů pro 2 - 6 osob (48 - 78 m2).  Každý apartmán je vybaven vlastní, plně zařízenou kuchyní, s jídelním prostorem. Apartmány mají oddělenou ložnici  nebo ložnici spojenou s obývacím pokojem a jídelnou,  event. rozkládacím dalším lůžkem, případně další samostatnou přistýlkou na přání, úložnými prostory, prostornými šatními skříněmi a koupelnou se sprchovacím koutem. Každý apartmán má vlastní, oddělenou toaletu. Apartmány jsou vybaveny TV SAT, internetovým WIFI nebo kabelovým připojením. Některé apartmány jsou vybaveny klimatizací… Více… Detailní popis, půdorys i výbavu  najdete u každého apartmánu. V apartmánovém domu Solná Apartments jsme pro Vás připravili celkem sedm apartmánů pro 2 - 6 osob (48 - 78 m2).  Každý apartmán je vybaven vlastní, plně zařízenou kuchyní, s jídelním prostorem. Apartmány mají oddělenou ložnici  nebo ložnici spojenou s obývacím pokojem a jídelnou,  event. rozkládacím dalším lůžkem, případně další samostatnou přistýlkou na přání, úložnými prostory, prostornými šatními skříněmi a koupelnou se sprchovacím koutem. Každý apartmán má vlastní, oddělenou toaletu. Apartmány jsou vybaveny TV SAT, internetovým WIFI nebo kabelovým připojením, některé apartmány jsou vybaveny klimatizací. Detailní popis, půdorys i výbavu  najdete u každého apartmánu. Komfortně zařízených sedm 2 - 4 lůžkových apartmánů v nově rekonstruované historické budově (2015) přímo v centru města Vám poskytne mimořádný pocit soukromí, parkoviště ve vnitřní části domu, řadu restaurací a obchodů v blízkém okolí, městskou tržnice na Dolním náměstí 100 m, divadlo, kino i nákupní a společenské centrum Breda Weinstein 200 m, vše v bezprostřední blízkosti. Dům disponuje vlastní recepcí. Dům není vybaven výtahem. Apartmány jsou dispozičně velmi různé, takže mohou vyhovovat rekreačním nebo pracovním účelům, rodinným nebo individuálním potřebám, dlouhodobějšímu nebo krátkodobému pobytu. Celkový počet lůžek až 31, včetně přistýlek.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 850 Kč za osobu na noc!

Solna Apartments - Vybavení pokojů

Apartmán No.2 -  Apartmán 2, přízemí, 63 m2, ložnice s dvoulůžkem, až 2 přistýlky, plně zařízená kuchyně s jídelnou, WC, koupelna, TV SAT, WIFI, lednice, mikrovlnná trouba. Max. počet lůžek v apartmánu 2 + 2. 
Apartmán No.3 - Apartmán 3, první patro, 48 m2, ložnice se dvoulůžkem, až 2 přistýlky, WC, koupelna, TV SAT, WIFI, plně zařízená kuchyně, lednice, klimatizace. Max.počet lůžek v apartmánu 2 + 2 .
Apartmán No.4 - "Apartmán 4, první patro, 66 m2, ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s dvěma lůžky, až dvě přistýlky, WC,  koupelna, TV SAT, WIFI, plně zařízená kuchyně, lednice. Max.počet lůžek v apartmánu 4 + 2
Apartmán No.5 - "Apartmán 5, první patro, 65 m2, ložnice s dvoulůžkem,  obývací pokoj se dvěma lůžky, až dvě přistýlky, kuchyně s jídelnou, WC, koupelna, TV SAT, WIFI, plně zařízená kuchyně, lednice. Max.počet lůžek v apartmánu 4 + 2
Apartmán No.6 - " Apartmán 6, druhé patro, 78 m2, oddělená ložnice se jedním lůžkem, velký obývací pokoj s dvoulůžkem, jídelnou a kuchyňským koutem, až 3 přistýlky, WC, kuchyně, koupelna, TV SAT, WIFI, plně zařízená kuchyně, lednice, klimatizace. Max. počet lůžek v apartmánu 3 + 3
Apartmán No.7 - "Apartmán 7, druhé patro, 52 m2, ložnice s dvoulůžkem, příčkou oddělený obývací prostor, přistýlka, samostatná plně zařízená kuchyně s jídelnou, WC, koupelna, TV SAT, WIFI. lednice, klimatizace. Max. počet lůžek v apartmánu  2 + 1
Apartmán No.8 - "druhé patro, 54 m2, terasa, ložnice s dvoulůžkem, plně zařízená kuchyně s východem na terasu, WC, TV SAT, WIFI, lednice, klimatizace. Max. počet lůžek v apartmánu 2.

Solna Apartments - Možnosti stravování

Každý apartmán je vybaven vlastní, plně zařízenou kuchyní, s jídelním prostorem. 

Solna Apartments - Okolí ubytování

V Opavě nebo nedalekém okolí jsou oblíbenými destinacemi pro turistiku údolí řeky Moravice, Zámek Hradec nad Moravicí, Zámek Raduň, expozice a Arboretum Slezského muzea nebo návštěva nedalekých Jeseníků či horských lázní Karlova Studánka s bohatou nabídkou wellness  služeb.
K apartmánům můžete přijet ze strany Horního náměstí (radnice), kde odbočíte doprava na Pekařskou ulici a poté druhou odbočkou doprava, za Domem umění na slepou ulici Solná, která končí po pravé straně apartmánovým domem Solná Apartments.

Fotografie Solna Apartments

Solna Apartments
Zvětšit fotografii

Mapa Solna Apartments

Velká mapa