Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Fojtů, ubytování Bruntál

Hotel Fojtů je menší rodinný hotel s restaurací v podhůří Jeseníků, v malebném městečku Bruntál, obklopený spoustou pozoruhodných míst hodných navštívení. Hotel Fojtů je menší rodinný hotel s restaurací v podhůří Jeseníků, v malebném městečku Bruntál, obklopený spoustou pozoruhodných míst hodných navštívení. Leží v horské oblasti Jeseníků s přírodní rezervací Praděd s velmi čistým ovzduším, nedotčenou krásnou přírodou.V blízkém okolí se nachází mnoho přírodních, historických a technických pokladů. Hotel Fojtů je vhodný pro rodiny s dětmi nebo jednotlivce. V hotelu obchůdek s potravinami a široký výběr jídel. Pro organizované skupiny a kurzy výrazné slevy na pobyt i vleky, organizujeme LYŽAŘSKÉ KURZY NA… Více… KLÍČ s veškerým komfortem a zázemím pro dozorující pracovníky. Vyžádejte si bližší nabídku.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 650 Kč za osobu na noc!

Hotel Fojtů - Nabízené služby

Pro organizované skupiny a kurzy výrazné slevy na pobyt i vleky, organizujeme LYŽAŘSKÉ KURZY NA KLÍČ s veškerým komfortem a zázemím pro dozorující pracovníky. Vyžádejte si bližší nabídku.

Hotel Fojtů - Vybavení pokojů

Kapacita hotelu je nově až 40 lůžek v 9 prostorných pokojích a apartmánech vybavených novým moderním nábytkem, wi-fi, tv, ledničkou. Ubytování s vlastním soc. zařízením, v hotelu sauna a whirlpool (realizace bude dokončena v květnu 2015). NEKUŘÁCKÁ restaurace. Ubytování bez domácích mazlíčků.

Hotel Fojtů - Možnosti stravování

V hotelu obchůdek s potravinami a drogerií.
Základem stále zůstává naše vyhlášená kuchyně se širokou nabídkou cenově dostupných jídel, kde se denně potkávají desítky lidí z blízkého i dalekého okolí.

Hotel Fojtů - Okolí ubytování

Z Bruntálu obsáhnete během krátkých výletů mnoho zajímavých míst od civilizací nedotčené krajiny v okolí hradu Sovince, přes horské tůry po hřebenech Jeseníků nebo asfaltem až na Praděd, divokou přírodou po vodopádech zpět a dál až k vodám Slezské Harty, od nevzdálené osoblažské úzkokolejky krajem zapomenutých horských vesniček nahoru k mechovým jezírkům na Rejvízu. Je toho mnoho, ale vždy se v pohodě vrátíte doprostřed všeho, do ospalého Bruntálu, abyste zítra zas vyrazili na úplně opačnou stranu. Vozem, na kolech, busem či pěšky. Najděte svůj klid ve středu všeho, výchozí bod Vašich cest... Za půl hoďky jste od nás v Opavě nebo třeba na nejvyšším místě celé České Republiky.
V místě je wellness centrum, zámek, galerie, motokáry s krytou halou atp.
Autem, autobusem, vlakem (cca 1 km k vlakovému nádraží).

Fotografie Hotel Fojtů

Hotel Fojtů
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Fojtů

Velká mapa