Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Strážný - Bike and ski point, ubytování Strážný

Horské ubytování "Bike and ski point" leží v krásném horském šumavském prostředí přímo na hraničním přechodu Strážný. Ubytování je poskytování ve 4 nově zařízených pokojích.  Horské ubytování „Bike and ski point“ leží v krásném horském šumavském prostředí přímo na hraničním přechodu Strážný. Okna penzionu nabízí výhledy přímo na okolní malebné pohoří vysoké kolem 1000 m n.m. S ohledem na možnosti sportovního vyžití má ideální polohu pro dovolenou v kteroukoli roční dobu. Pension na Vás již od počátku dýchne svou pohodovou atmosférou. Pokoje jsou vybaveny útulně i účelně v moderním stylu. Tento typ ubytování je vhodný např. pro skupiny motorkářů, lyžaře, turisty a rodiny s odrostlými dětmi.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 520 Kč za osobu na noc!

Penzion Strážný - Bike and ski point - Vybavení pokojů

4 nově zařízené pokoje - 3x dvoulůžkový pokoj s vlasní koupelnou a WC a 1x apartmán s možností až 6 lůžek s vlasní koupelnou a WC
Vybavení pokojů: lednice, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba
K dispozici je společná úschovna sportovního vybavení. 

Penzion Strážný - Bike and ski point - Okolí ubytování

V zimě budete mít odtud možnost dojíždět za sjezdovým lyžováním jen do 6 km vzdáleného moderního lyžařského areálu na bavorské straně Šumavy v Mitterdorfu nebo přímo v obci Strážný. V dosahu jsou také ostatní lyžařská střediska jako např. Kramolín, Hochficht nebo Kubova Huť popř. Horní Vltavice. Udržované běžecké tratě najdete poblíž penzionu a všude v okolí jak na německé straně, tak i v Čechách.  
V létě se vyplatí vzít si s sebou kolo nebo dobré boty. Najdete zde hustou síť udržovaných cyklostezek a chodníčků pro pěší.  
Ubytování je vhodné svou polohou i pro motorkáře, a to proto, že se penzion nachází přímo na trase mezi hraničním přechodem Strážný a Phillipsreut.  
Letní i zimní koupání Vám doporučíme v bavorském Waldkirchenu, kde najdete venkovní i vnitřní bazény v areálu Karoli badepark.

Fotografie Penzion Strážný - Bike and ski point

Penzion Strážný - Bike and ski point
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Strážný - Bike and ski point

48.884263467559,13.704182845783

Velká mapa