Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Golden Key apartments, ubytování Liberec

Golden Key apartments nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech v centru Liberce s vlastním stravováním a Wi-Fi zdarma.  Golden Key apartments nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech v centru Liberce s vlastním stravováním a Wi-Fi zdarma.  Apartmány se nacházejí v činžovním domě z roku 1896 v historickém centru města Liberce vzdálené pouhých 200 m od Liberecké radnice, v okolí najdete velké množství restaurací a obchodů. Díky výborné poloze se velmi snadno a rychle dostanete k zajímavostem Liberce. Dům stojí na hlavní tramvajové lince vedoucí z areálu Ještěd až do ZOO v Lidových sadech. Příjezd: Jelikož není v domě recepce, budeme moc rádi, když nám o svém čase příjezdu dáte vědět… Více… alespoň půl hodiny předem, abychom  na vás počkali s klíči a vše vám ukázali. Pokud máte zájem o parkování, parkovací místa je nutné rezervovat předem, parkovací místa se nacházejí přímo za domem a je ohraničeno zamčeným řetězem, nebo na modré parkovací zóně ve vedlejší ulici cca 100m od domu. Parkování je zpoplatněno 85Kč/den/auto. V případě, že jste si místo rezervovali, rádi na vás počkáme přímo na parkovišti, abyste poté nemuseli složitě objíždět město, proto i v tomto případě potřebujeme znát váš čas příjezdu dříve. Odjezd: U vchodových dveří domu se nachází schránka s nápisem Golden Key apartments, kam  při odjezdu jednoduše vhodíte klíče od zamčeného apartmánu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 550 Kč za osobu na noc!

Golden Key apartments - Vybavení pokojů

Všechny naše apartmány jsou moderně a vkusně zařízeny tak, abyste se u nás cítili jako doma. Je Vám k dispozici obývací pokoj, plně vybavená kuchyňská linka, ložnice, koupelny mají sprchové kouty, oddělené WC. V některých apartmánech je k dispozici myčka nádobí.  

Golden Key apartments - Možnosti stravování

Možnost vlastního stravování, nebo v mnoha restauracích v okolí.

Golden Key apartments - Okolí ubytování

Apartmány se nacházejí v samém centru Liberce. Díky výborné poloze se velmi snadno a rychle dostanete k zajímavostem Liberce jako je jedna z nejstarších ZOO v České republice, botanická zahrada. Výborným místem pro rodinné odpoledne je Dynopark vzdálený pouhých 200 m od apartmánů, velmi oblíbeným místem je městský bazén a Centrum Babylon s IQparkem, IQlandií, zábavním parkem, aquaparkem. V zimním období můžete navštívit lyžarská střediska Skiareál Ještěd, Javorník.
Dům stojí na hlavní tramvajové lince vedoucí z areálu Ještěd až do ZOO v Lidových sadech. Touto linkou se také velmi snadno dostanete na vlakové a autobusové nádraží.

Fotografie Golden Key apartments

Golden Key apartments
Zvětšit fotografii

Mapa Golden Key apartments

50.770444683097,15.061444453529

Velká mapa