Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Velká Klajdovka, ubytování Brno

Kochejte se dechberoucím výhledem na jižní Moravu, poznávejte přírodní krásy CHKO Moravský kras nebo si jen dejte dobrou večeři v naší restauraci. Hotel Velká Klajdovka nabízí tolik možností. Kochejte se dechberoucím výhledem na jižní Moravu v čele s Pálavou. Nasajte atmosféru nádherné lokality na okraji Moravského krasu. Zažijte svatbu, o které sníte už od dětství. Hotel a restaurace Velká Klajdovka vám nabízí tolik možností. Jedete zrovna okolo restaurace a kručí vám v břiše? Tak se stavte na meníčko, které podáváme i o víkendech. Chcete svou přítelkyni překvapit romantickou večeří? Vezměte jí do naší restaurace, kde můžete ruku v ruce pozorovat nádherný západ slunce nad usínajícím Brnem. Máte chuť na pánskou akci?… Více… Na objednávku zajistíme soukromou akci v pivnici, kde čepujeme několik druhů piv a podáváme tradiční česká jídla. Pokud se váš večer protáhne, můžete složit hlavu v našem hotelu. Vlastní sociální zařízení, televizi nebo Wi-Fi zdarma považujte za samozřejmost. Fantastická lokalita hotelu doslova vybízí k podnikání výletů do okolí. Láká také k pořádání konferencí, oslav nebo třeba svateb. Rádi pro vás připravíme kompletní výzdobu, vybavení nebo catering. A taky cokoliv dalšího. Záleží jen na domluvě.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 150 Kč za pokoj na noc!

Hotel Velká Klajdovka - Vybavení pokojů

Nádherný výhled, televize a Wi-Fi zdarma.U nás vám bude dobře.
A nezáleží vůbec na tom, zda se ubytujete samostatně, v páru nebo ve větší partě. Máme k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové pokoje. A pokud si chcete pobyt v našem pokoji užít skutečně naplno, objednejte si třílůžkový apartmán s překrásnou venkovní terasou.
Hotelové pokoje poskytují veškeré potřebné zázemí – vlastní sociální zařízení, satelitní televizi, minibar nebo bezdrátovou síť Wi-Fi. To nejkrásnější ze všeho je ale nehmotné povahy. Výhled. Ten výhled na celé Brno si jednoduše zamilujete.
Hotel Velká Klajdovka pro vás může být skvělou základnou při objevování přírodních krás Moravského krasu. Začněte s tím co nejdříve. Stačí nám zavolat na +420 731 477 777 a rezervovat si místo.

Hotel Velká Klajdovka - Možnosti stravování

Degustujte, užívejte si, kochejte se…
…ale ze všeho nejdřív se pohodlně usaďte. V nekuřácké prosklené terase s impozantním výhledem na celé Brno nebo v přilehlé kuřácké části s moderním odvětráváním.
Za pár desítek sekund k vašemu stolu přiběhne číšník a nabídne, poradí, doporučí – zkrátka udělá vše, abyste si vybrali dle svého gusta. Jen namátkou, naši hosté zbožňují propečené bifteky nebo poctivou svíčkovou s karlovarským knedlíkem. A pokud jste spíše na zeleninu, máme saláty i vegetariánské menu.
Někdy možná dostanete chuť na tradiční české jídlo. Na svíčkovou na smetaně, guláš s pěti nebo knedlo-vepřo-zelo. To vše vám rádi naservírujeme v naší stylové pivnici.
Dobré jídlo je potřeba zodpovědně zakončit. Co třeba palačinkou s ovocnou marmeládou a šlehačkou? V létě možná oceníte spíše osvěžující zmrzlinu. Záleží jenom na vás.

Hotel Velká Klajdovka - Okolí ubytování

Hotel Velká Klajdovka pro vás může být skvělou základnou při objevování přírodních krás Moravského krasu. 

Fotografie Hotel Velká Klajdovka

Hotel Velká Klajdovka
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Velká Klajdovka

49.216961508362,16.680690438623

Velká mapa