Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel MÁDR Modrava, ubytování Modrava

Hotel Mádr nabízí stylové ubytování pro celou rodinu v samém srdci Šumavy. Chceme, aby se tu jako doma cítili rodiny s dětmi i aktivní sportovci. Jsme hotel, který opravdu myslí na vaše děti. Dětské jídelní židle, dětské menu, přebalovací pulty, animátorka, to je běžná součást naší výbavy. Od dveří Mádru můžete vyrazit za jakýmkoliv sportem. Sbalte běžky, lyže nebo kolo a my vám z vlastní zkušenosti poradíme, kam se vydat na výlet. Během celého roku máte možnost využít i nejrůznější cenové akce a slevy pro děti. Celý hotel včetně restaurace jsou nekuřácké.     Hotel Mádr je nově postavený, stylově zařízený hotel v srdci Šumavy, v obci Modrava. Na prostředí, ve kterém trávíte dovolenou jsme si dali opravdu… Více… záležet. Pokoje jsme zařídili s citem, jednoduše a přitom útulně. Vybírat můžete z dvou- až pětilůžkových pokojů, hotel má celkem 56 lůžek. Nabízíme i rodinné pokoje se dvěma ložnicemi. Každé ráno se můžete těšit na pestrou snídani formou švédských stolů, která je v ceně ubytování. Běžnou součástí naší výbavy jsou dětské židle, přebalovací pulty, zdarma si můžete zapůjčit i dětskou postýlku. Během sezóny vaše dítě zabaví zkušená animátorka. Součástí hotelu je příjemná restaurace U všech kukaček s dětským hracím koutkem. V létě je k dispozici letní terasa a zahrádka s obsluhou. V hotelu je sauna s relaxační místností, herna v podkroví pro malé i větší ratolesti. Samozřejmostí je úschovna lyží a kol. Pro všechny, kteří jsou neradi offline, je v celém hotelu možné se zdarma připojit na Wi-Fi síť.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 750 Kč za osobu na noc!

Hotel MÁDR Modrava - Vybavení pokojů

Nabízíme stylové ubytování ve vzdušných pokojích. Vybavení pokojů je inspirované okolní přírodou. Poctivý nábytek jednoduchých tvarů, sněhobílé peřiny a závěsy na motivy šumavských luk jsou drobnosti, které dohromady tvoří tu pravou prázdninovou atmosféru, kterou si zamilujete. Čtenáře potěší lampa u každé postele a ty, kteří mají rádi večerní podívanou, zase televize. K posezení poslouží malý stolek a pohodlné židle. Oblečení a další nezbytnosti si pohodlně uložíte do velké skříně. K pokoji náleží pohodlná koupelna a vlastní WC. Samozřejmostí jsou pro nás čisté osušky, měkký župan a teplé pantofle k zapůjčení. Pro každého hosta je pak připravena hotelová kosmetická souprava. Cestujete-li s malými dětmi, můžete si zdarma zapůjčit dětskou postýlku s peřinami a povlečením.
Hotel má celkem 56 lůžek. V ceně je bohatá a pestrá snídaně formou švédských stolů. 
Máme pro vás připraveny tyto pokoje: Dvoulůžkový pokoj se dvěma postelemi Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí Třílůžkový pokoj Čtyřlůžkový pokoj Čtyřlůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi Pětilůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi

Hotel MÁDR Modrava - Možnosti stravování

V naší restauraci U všech kukaček vaříme z kvalitních čerstvých surovin, které pečlivě vybíráme přímo u šumavských farmářů. Naši hosté si mohou vybírat z denní nabídky poctivých domácích jídel, která jsou každý den jiná a čerstvě připravená. Stálá nabídka se zaměřuje na mezinárodní kuchyni. U velkých masivních stolů mohou pohodlně stolovat i velké rodiny, pro děti jsou nachystány dětské jídelní židle a hrací koutek. V létě je k dispozici letní terasa a zahrádka s obsluhou. Celý hotel včetně restaurace jsou nekuřácké. Podáváme vína z celého světa – se zaměřením na Alsasko u vín bílých a šumivých, červená vína reprezentují Itálii, Francii, Španělsko a Nový svět. V naší nabídce piv najdete vždy kromě klasického Plzeňského Prazdroje i zástupce malých soukromých pivovarů.
 

Hotel MÁDR Modrava - Okolí ubytování

Hotel Mádr se nachází na Modravě, v centru celoroční horské turistiky. Je ideálním výchozím bodem k výletům do nejznámějších koutů Šumavy. Projděte si Tříjezerní nebo Chalupskou slať, vystoupejte na Poledník či Březník a nechejte se ve svých myšlenkách unášet do dob Karla Klostermanna nebo si zajdětek prameni Vltavy. Objevte kouzlo příhraniční, na 40let opuštěné a zapomenuté Šumavy. Navštivte naše sousedy v Německu – čekají zde na vás výstupy na Luzný a Roklan se svým tajemstvím opředeným Roklanským jezerem. Hned za dveřmi hotelu se vine naučná stezka do nedaleké Filipovi Huťě. Na Kašperku si s dětmi si zahrajte na hradní pány nebo nechte svoje ratolesti vyřádit v nedalekém aquaparku. Cyklisti si mohou změřit síly s stezkami, které se klikatí po místních kopcích. A když se Šumava zahalí do bílého hávu, běžkaři zajásají a vydají se hledat tu nejkrásnější bílou stopu.
Obec Modrava, kde se hotel Mádr nachází, leží v jižním cípu plzeňského kraje mezi hraničními přechody Železná Ruda – Alžbětín a Strážný. Jedete-li autem, z Prahy je to 165 km, z Plzně 106 km a z Českých Budějovic 87 km. Jedete-li autobusem, využijte pravidelného spojení mezi Sušicí a Modravou. 

Fotografie Hotel MÁDR Modrava

Hotel MÁDR Modrava
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel MÁDR Modrava

49.023221215711,13.50084099472

Velká mapa