Nabídka ubytování

CZ EN

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Wellness Hotel Opava, ubytování Opava

Moderní čtyřhvězdičkový hotel se nachází v klidném a tichém prostředí městských sadů, nedaleko centra města Opavy. Hotel nabízí ubytování ve dvou komfortně vybavených apartmánech, devatenácti pohodlných dvoulůžkových pokojích a bezbariérovém pokoji. Celý hotel je nekuřácký a je pokrytý wifi připojením. Přímo před hotelem se náchází kamerově střežené parkoviště. Součástí hotelu je nově vybudované wellness centrum s unikátní bylinnou kádí Fitodar. Moderní čtyřhvězdičkový Wellness hotel Opava se nachází v klidném a tichém prostředí městských sadů, nedaleko centra města Opavy. Hotel nabízí ubytování ve dvou komfortně vybavených apartmánech, devatenácti pohodlných dvoulůžkových pokojích a bezbariérovém… Více… pokoji. Celý hotel je nekuřácký a je pokrytý wifi připojením. Přímo před hotelem se náchází kamerově střežené parkoviště. Součástí hotelu je nově vybudované wellness centrum s unikátní bylinnou kádí Fitodar. Pro podporu zdravého životního stylu Vám kromě relaxace těla i duše ve wellness centru a bylinné parní kádi Fitodar nabízíme konzumaci 100% šťávy z čerstvě lisovaného ovoce Fresh party, pramenitou vodu Horský pramen a cereální tyčinky Nutrend  v minibaru na pokoji zdarma. V bezprostřední blízkosti Hotelu Opava je autobusová zastávka městské hromadné  dopravy spojů č. 217 a 218 do centra města. Ke zdravému životnímu stylu bezpodmínečně patří také dostatek pohybu. Wellness hotel Opava je skvělým výchozím bodem pro řadu sportovních aktivit. Na své si zde přijdou milovníci pěší chůze, in-line bruslení, běhu, Nordic walkingu či jízdě na kole. To vše v prostorných a půvabných městských sadech a blízkém okolí. Hotel je ideální místo pro uspořádání firemních, společenských či sportovních akcí. Při nepřízni počasí nebo k večernímu posezení můžete využít nové společenské místnosti, kde se nachází billiard, jukebox či snack automat pro drobné občerstvení. Zrelaxujte tělo i duši po náročném dni v našem nově otevřeném privátní wellness centrum. Po jeho návštěvě se budete cítit uvolněně, odpočatě a načerpáte tak energii pro další den. Wellness centrum zahrnuje dvě sauny – finskou a parní, dále pak komfortní vířivku, kneippův chodník a netradiční chromoterapii, tedy terapii barevným světlem.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za osobu na noc!

Wellness Hotel Opava - Vybavení pokojů

Vybavení pokojů:
2 postele s nadstandardní velikostí 100 x 220 cm, se střední uličkou nebo uspořádané jako manželské dvojlůžko 2 noční stolky s policemi konferenční stolek a 2 polokřesla psací stůl se skříňkou koupelna s příslušenstvím (sprchový kout, umyvadlo, WC, vysoušeč vlasů) připojení na internet zdarma trezor minibar zdarma šatní skříň se zrcadly box na kufry

Wellness Hotel Opava - Možnosti stravování

Restaurace Opava se nachází přímo v hotelu. Nabízí příjemné posezení v moderně zařízeném interiéru. 
Restaurace je neruřácká a plně klimatizovaná. Restaurace je zaměřena na italskou gastronomii. Vybrané italské speciality Vám připraví rodilí Italové.

Fotografie Wellness Hotel Opava

Wellness Hotel Opava
Zvětšit fotografii

Mapa Wellness Hotel Opava

49.949996666667,17.880878055556

Velká mapa