Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Wellness penzion EVA, ubytování Dolní Moravice

Wellness penzion EVA se nachází v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku v obci Dolní Moravice, v blízkosti nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu, nejvýše položeného lyžařského a turistického střediska České republiky s vynikajícími sněhovými podmínkami. Nedaleko od Wellness penzionu EVA se nachází velmi turisticky oblíbené lázeňské městečko Karlova Studánka a Malá Morávka, která je od Wellness penzionu EVA vzdálena 1,5km jež Vám v její místní části Karlov pod Pradědem, nabízí spousty možností rekreačního a sportovního vyžití. V zimním období zde máte rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit. Kombinace panensky nezkažené přírody a výborných klimatických podmínek, řadí tuto lokalitu k nejatraktivnějším… Více… turistickým místům České republiky. Wellness penzion EVA je ideálním místem pro aktivní i odpočinkovou rodinnou dovolenou, business školení a pobyty, semináře a svatby. Nechte se hýčkat v nově otevřených útulných prostorách Wellness, které je součástí penzionu EVA. Pro  Váš dokonalý odpočinek Vám nabízíme široké spektrum masáží včetně exotických a tradiční procedury. Můžete zde využít i některé z klasických lázeňských procedur. Můžete relaxovat v bylinné koupeli, nebo si můžete dopřát relaxaci v čokoládových, pivních nebo vinných pěnových koupelích. Klientům je dále k dispozici tradiční finská sauna a whirlpool. Uděláme vše pro to, abyste si u nás odpočinuli a načerpali nové síly.   Vybavení a služby jež Wellness penzion EVA nabízí: ubytování Jeseníky vinný sklípek wellness a SPA whirlpool finská sauna bylinné koupele pivní koupele vinné koupele masáže bylinné zábaly kosmetické služby suché uhličité koupele bowling SLEVY na skipasy půjčovna lyží a snowboardů úschovna kol, lyží a snowboardů parkoviště v areálu

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 600 Kč za osobu na noc!

Wellness penzion EVA - Vybavení pokojů

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích typu STANDARD, situovaných v budově Wellness penzionu EVA. K dispozici máme dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, TV/SAT a Wi-Fi připojením. Snídaně i večeře se podávají ve stylovém vinném sklípku.

Wellness penzion EVA - Možnosti stravování

Snídaně, obědy a večeře se podávají ve stylovém vinném sklípku, jež je součástí Wellness penzionu EVA. V blízkosti Wellness penzionu EVA, je také mnoho restaurací kde si klient může objednat jídlo ala card.

Wellness penzion EVA - Okolí ubytování

Wellness penzion EVA se nachází v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku v obci Dolní Moravice, v blízkosti nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu. V okolí je mnoho turistických tras a cyklo stezek.
Nedaleko od Wellness penzionu EVA se nachází velmi turisticky oblíbené lázeňské městečko Karlova Studánka a Malá Morávka, která je od Wellness penzionu EVA vzdálena 1,5km jež Vám v její místní části Karlov pod Pradědem, nabízí spousty možností rekreačního a sportovního vyžití. V zimním období zde máte rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit.
V okolí se také nachází hrad Sovinec, soukromý pivovar Excelent - který umožňuje exkurze do útrob pivovaru. Milovníci procházek mohou navštívit Rešovské vodopády, či vyrazit na Praděd naučnou stezkou Bílá Opava.
Wellness penzion EVA sousedí se dvěmi moderními dynamicky se rozvíjejícími lyžařskými středisky, které disponují 2 čtyřsedačkovými lanovými dráhami, s délkou 1800m. Oba skiareály nabízí 7 sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti o celkové délce 3800m, uspokojující nejen pokročilé lyžaře ale i začátečníky.
Wellness penzion EVA se nachází v blízkosti hlavní silnice mezi Dolní Moravicí a Malou Morávkou, za hotelovým komplexem Avalanche. Autobusová zastávka je vzdálena cca 60m od penzionu. Vlaková zastávka cca 2km.

Fotografie Wellness penzion EVA

Wellness penzion EVA
Zvětšit fotografii

Mapa Wellness penzion EVA

49.984775345428,17.319325034502

Velká mapa