Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion RAKETA BOWLING, ubytování Opava

Penzion v Opavě, který nabízí útulné ubytování s klimatizací, televizí a WiFi připojením za slušnou cenu. Penzion je vzdálen asi 2 km od centra města, na výpadovce na Krnov a Bruntál. Má velké bezplatné parkoviště a zastávku MHD přímo u objektu. Nabízíme 6 dvoulůžkových pokojů a 1 čtyřlůžkový. Celková kapacita je 16 lůžek s možností osmi přistýlek. V přízemí je nově vybudován apartmán pro 5 hostů s oddělenou kuchyňkou, určený především pro dlouhodobě ubytované hosty. V rámci objektu jsou 2 velké restaurace s možností sportovního a kulturního vyžití. Bowling (6 drah), kulečník, billiard, šipky, vzdušný hokej, stolní fotbal a velkoplošná projekce.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 327 Kč za osobu na noc!

Penzion RAKETA BOWLING - Vybavení pokojů

Pokoje jsou velmi útulné, se sociálním zařízením, televizí, klimatizací a WiFi připojením zdarma.

Penzion RAKETA BOWLING - Možnosti stravování

Máme 2 restaurace s výbornou kuchyní. V nabídce jsou mimo jiné vynikající steaky a výborna pizza.

Penzion RAKETA BOWLING - Okolí ubytování

Pokud se rozhodnete jet do centra města (necelé 2 km), doporučujeme Vám využít trolejbusovou MHD za 13 Kč. Platí se přímo ve vozidle a zastávka „U Jaktarky“ je před Raketou na ulici Krnovské. Asi 300 metrů od nás po ulici Žižkova se nachází krásné městské sady, kde je umístěno také venkovní koupaliště, minigolf, velké dětské hřiště a moderní víceúčelová hala. Z dalších atraktivních míst si vás dovolujeme upozornit třeba na nádherné Arboretum Nový dvůr, který je vzdálen 8 km a pohádkový zámek v Hradci nad Moravicí (11 km).
Penzion je vzdálen asi 1 km od centra města, na výpadovce na Krnov a Bruntál. Má velké bezplatné parkoviště a zastávku MHD přímo u objektu.

Fotografie Penzion RAKETA BOWLING

Penzion RAKETA BOWLING
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion RAKETA BOWLING

Velká mapa