Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Pohádka Praha, ubytování Praha 1

Nový, luxusní, rodinný pension v historickém centru Prahy, přímo pod zámeckými schody pražského hradu. Pension Pohádka je svým stylem a umístěním ideálním místem jak pro náročné milovníky Prahy pobývající zde delší dobu, tak i pro obchodníky zdržující se ve městě krátkodobě. Výhodou v neposlední řadě je i dosah MHD/taxi, jenž jsou od pensionu vzdáleny pár desítek metrů. Pension Pohádka Praha - ubytování na Malé Straně Pension svou charakteristikou skýtá nabídku ubytování luxusního stylu v úžasné lokalitě přímo pod Pražským hradem v historické části Prahy, jen pár krůčků od nejznámějších památek hlavního města. To vše je umocněno domácí atmosférou a duchem soukromí, jenž pramení z malé kapacity pensionu o… Více… pěti luxusních pokojích. Samotná výjimečnost části Malá Strana, v níž pension Pohádka leží, úplný servis a kvalita nabízených ubytovacích a ostatních služeb, jako i strategické umístění přímo uprostřed jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, to vše činí pension Pohádka nenapodobitelným. Pension Pohádka ve Valdštejnské ulici je po své úplné rekonstrukci dalším projektem ryze české společnosti Pohádka s.r.o. Byl zprovozněn v prosinci 2007. Pension Pohádka je svým stylem a umístěním ideálním místem jak pro náročné milovníky Prahy pobývající zde delší dobu, tak i pro obchodníky zdržující se ve městě krátkodobě. Výhodou v neposlední řadě je i dosah MHD/taxi, jenž jsou od pensionu vzdáleny pár desítek metrů. Oblast Malé Strany, jakož i samotný dům pensionu, jsou místy, kde se odehrávala historie hlavního města. V protilehlé Valdštejnské konírně si jako dítě hrával prezident T.G.Masaryk. Na nádvoří přilehlém k pensionu kdysi samotný Valdštejn odléval dělové koule pro své dělostřelectvo. Významné historické budovy, církevní stavby, Valdštejnská a Rajská zahrada, sídla Parlamentu ČR, zahraničních ambasád a ostatní-to vše, umocněno doménou Pražského hradu, dělá z Malé Strany turisticky nejnavštěvovanější část Prahy. POHÁDKA s.r.o. Společnost vznikla již v roce 1993 v duchu snahy navázat na historii tradičního českého loutkářství a divadelnictví. V roce 1995 firma své působení rozšířila na spolupráci s českými výrobci hraček a umělci zabývajícími se dětskou tvorbou, posléze i výrobci historických šachů, hlavolamů, replik historických zbraní či ručně malovanou tvorbu. Cílem společnosti je i nadále pokračovat v rozšiřování české lidové tvorby. Nahlédněte na www.czechtoys.cz a nechte se vnést do našeho světa hraček a umění.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 945 Kč za osobu na noc!

Pension Pohádka Praha - Nabízené služby

Exkluzivní nabídka pro firmy, které chtějí ubytovat své obchodní zástupce, nebo své obchodní partnery. Luxusní ubytování v centru Prahy za velmi výjimečné ceny. Náš pension nabízí svoji volnou kapacitu firmám, které chtějí ubytovat své obchodní zástupce, nebo obchodní partnery v Praze. Pokud nám zavoláte, nebo napíšete své požadavky a uvedete heslo "obchodní cestující", nabídneme Vám aktuálně volnou kapacitu za výjmečně výhodnou cenu. Pokud se stanete našim partnerem a budete se u nás ubytovávat pravidelně, nabídneme Vám opravdu exkluzivní ceny. Neváhejte a napište, nebo nám zavolejte. Heslo je "obchodní cestující".

Pension Pohádka Praha - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou luxusně vybavené, s vlastní koupelnou (sprcha nebo vana), včetně WC a vysoušeče vlasů. Na pokoji je televize, rádio, telefon a také internetové připojení zdarma. Každý pokoj má vlastní minibar. Některé pokoje mají balkón.

Pension Pohádka Praha - Možnosti stravování

Přímo v pensionu je umístěna stylová kavárna.

Pension Pohádka Praha - Okolí ubytování

Dopravní dostupnost pensionu Pohádka je výborná. Pension se nachází cca 50m od stanice metra A Malostranská. Tramvajová zastávka, pro linky tramvají č. 12, 18, 20, 22, 57, je od pensionu vzdálena také cca 50 metrů. Odvoz z letiště i na letiště Vám rádi zajistíme.

Fotografie Pension Pohádka Praha

Pension Pohádka Praha
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Pohádka Praha

Velká mapa