Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Mars hotel, ubytování Praha 10

Zveme Vás do nově zrekonstruovaného hotelu Mars***, který leží nedaleko centra Prahy, na Kubánském náměstí . V blízkosti hotelu naleznete mimo jiné sportovní areál Slávie s plaveckými bazény, tenisovými kurty, hokejovým stadionem a fotbalovou arénou.V blízkosti je též velké nákupní centrum EDEN.  Hotel Mars disponuje 51 novými dvoulůžkovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC,TV, satelitem a WiFi internetovým připojením. WiFi připojení je pro hosty k dispozici v celém hotelu. Hotel nabízí též dostatek parkovacích míst zdarma, a to před hotelem na nehlídaném parkovišti. Zde je nutná rezervace předem. Autobusům zajistíme hlídané parkoviště cca 200m od hotelu za poplatek. Restaurace Snídaně se… Více… podávají od 7:00 – 10:00 hod v hotelové restauraci, pojaté v anglickém klubovém stylu,a to formou bufetu. Naše restaurace též nabízí denní čerstvé polední menu, a to od 11:00 – 15:00 hod. Na Vaše přání můžeme připravit v naší restauraci též různé společenské akce jako např. firemní večírky, svatby, tiskové konference či různá pracovní školení. V hotelu naleznete Lobby bar. Recepce hotelu nabízí: možnost úschovy cenných předmětů v trezoru směnárnu okružní jízdy po Praze i mimo Prahu - Karlovy Vary, Kutná Hora, Terezín atd. zajištění praní prádla a čištění oděvů zajištění průvodcovského servisu zajištění vstupenek na kulturní a sportovní akce taxi prodej jízdenek městské hromadné dopravy zajištění pronájmu aut

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 413 Kč za osobu na noc!

Mars hotel - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, televizí, SAT a WiFi internetem dle standardů EU.

Mars hotel - Možnosti stravování

Naše restaurace též nabízí denní čerstvé polední menu, a to od 11:00 – 15:00 hod. Na Vaše přání můžeme připravit v naší restauraci též různé společenské akce jako např. firemní večírky, svatby, tiskové konference či různá pracovní školení. Snídaně formou bufetu se podávají od 7:00 – 10:00 hod .

Mars hotel - Okolí ubytování

Hotel je umístěn v blízkosti sportovního areálu Slávie s plaveckými bazény, tenisovými kurty, hokejovým stadionem a fotbalovou arénou.Hotel má výbornou dostupnost do centra.V blízkosti htelu též naleznete velké obchodní nákupní centrum EDEN.
Spojení do centra Prahy Doprava: 15 minut do stanice metra Strašnická, 10 minut pěšky nebo 2 stanice tramvají č. 7.

Fotografie Mars hotel

Mars hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Mars hotel

50.0718056,14.4782228

Velká mapa