Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Zámek Hrádek, ubytování Sušice

Zámek Hrádek se nachází v malebné krajině Pošumaví. V zámeckém areálu se nachází romantický hotel, vyhledávaná restaurace, muzeum a park s obnovovanou barokní kompozicí. Hotel Vám nabízí nejlevnější ubytování na nejkrásnějším zámku v okolí. Je to jedinečné místo pro Vaši dovolenou či místo pracovních schůzek na poklidném venkově s přátelskou atmosférou. Zámek se nachází 5 km od města Sušice, které je nazýváno "Bránou Šumavy". Hotel nabízí 22 pokojů, které jsou stylově vybavené dle jejich historického původu, a to ve stylu Ludvíka XV. a francouzského rokoka, tudorovské renesance a anglického chippendalu. Můžete si vybrat z nabídky pokojů Classic, Exclussive, De Luxe a Královských apartmánů. Jeden pokoj je… Více… jednolůžkový, ostatní dvojlůžkové s možností přistýlek. V zámeckém areálu se nachází Muzeum Františka Pravdy, kněze, vychovatel na hrádeckém panství a významného autora knížek pro lid 2. poloviny 19. století. Krásné zámecké sály - Erbovní, Svatební a Soudní - Vám nabízí možnost pořádání společenských akcí, firemních seminářů, večírků. Rádi Vám zajistíme svatební obřad (civilní či církevní) s fotografováním k romantických interiérech a exteriérech s hostinou a ubytováním. Ve všech sálech je internetová přípojka.Místnosti na požádání a za příplatek vybavíme konferenční technikou (např. ozvučení, flipcharty, dataprojektory, tabule, promítací plátna, pódium, apod.) Pro zájemce zajistíme na objednávku doprovodný program z oblasti sportu, kultury, gastronomie a adrenalinových zážitků. Rádi vám zapůjčíme kolo i s cyklistickou helmou. Máme na výběr kola profesionální, standardní i dětská.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 586 Kč za osobu na noc!

Zámek Hrádek - Nabízené služby

Dovolená na zámku

Udělejte radost svým blízkým a překvapte je příjemně stráveným časem v klidném prostředí zámku Hrádek s kvalitní obsluhou, chutným jídlem a luxusními pokoji se stylovým nábytkem.

Pobyt zahrnuje:
6 nocí v luxusním dvoulůžkovém pokoji
stravování formou polopenze
možnost přípravy svačinových balíčků
střežené uzavřené parkoviště v zámeckém areálu
připojení na internet na pokoji
10% sleva v restauraci na ostatní jídla mimo polopenzi

Cena pro dvě osoby:
balíček Classic: 7 380 Kč
balíček Exclussive: 9 000 Kč
balíček De Luxe: 10 200 Kč
balíček Royal: 16 200 Kč


4 noci + 5 noc zdarma

Pokud si u nás zakoupíte ubytování na 4 noci, 5 noc dostanete zdarma.

Pobyt zahrnuje:
5 nocí v luxusním dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně
střežené uzavřené parkoviště v zámeckém areálu
připojení na internet na pokoji

Zámek Hrádek - Vybavení pokojů

Každý pokoj má vlastní sociální příslušenství se sprchou či vanou, internetové připojení a TV. Kapacita hotelu je 43 lůžek s možností 18 přistýlek. Pokoje De Luxe a Královské apartmá mají rozkládají sedací soupravu s křesly a konferenčním stolkem.
Pokoje se nachází ve dvou křídlech - renesanční a jižní. Pokoje v renesanční části jsou vybavené tmavým nábytkem s červeným čalouněním. V jižní části s výhledem do parku je použit nábytek převážně bílý se zlatým či zeleným čalouněním.
Pokoj De Luxe č. 1, 2 jsou zařízené ve stylu anglického chippendalu (tmavý nábytek s červeným čalouněním) se samostatným vchodem. Pokoje De Luxe č. 15 a 16 mají velkou vanu pro dvě osoby. V pokoji De Luxe č. 19 se dochovaly původní dobové nápisy na stěnách. Dvě královská apartmá č. 8, 9 jsou zařízena ve stylu francouzského rokoka s luxusně vybavenou koupelnou, sedací soupravou, konferenčním stolkem a křesly.
Pro relaxaci či trávení volných chvil při nepříznivém počasí je pro hosty k dispozici Svatební sál se společenskými hrami a TV.
Check in: 14 hod.
Check out: 11 hod.

Zámek Hrádek - Možnosti stravování

Vyhlášená restaurace nabízí českou a staročeskou kuchyni. Jako předkrm si můžete objednat jelení paštiku v pepřovém kabátku s jemnou brusinkovou omáčkou či kachní jatérka s tymiánem na jablečném kompotu. Jako hlavní jídlo ochutnejte např. kančí guláš se špekovým knedlíkem, filátko z pravé svíčkové doplněné polentou, zelenými fazolkami se slaninou. Za vyzkoušení určitě stojí palačinky s pivní zavařeninou a javorovým sirupem.
Kuchaři pro Vás připravili svatební menu, rautové menu s vyváženými chutěmi, ale samozřejmě splníme i Vaše přání.
Otevírací doba: 11 - 22 hod.

Zámek Hrádek - Okolí ubytování

Krajina v okolí láká k procházkám či výletům na kolech. V blízkém městě Sušice je k dispozici široká škála sportovního vyžití. ( adranalinové sporty, koupaliště, in-line
stezka, tenisové kurty, sportovní hala ). Můžete také navštívit Aquapark Horažďovice (cca 20 km ). Dále Vám můžeme zajistit vyjíždky na koních v jezdeckém areálu
Jiřičná.
Hrádek leží na silnici II. třídy č. 187 Klatovy - Sušice.Hrádek má velmi dobré autobusové spojení do Sušice, Klatov, Plzně a Prahy. Obcí projíždějí autobusové linky
Kašperské Hory- Sušice- Plzeň, Sušice- Hrádek- Nalžovské Hory, Sušice- Kolinec- Klatovy, Modrava- Sušice- Lnáře- Praha, České Budějovice- Prachatice- Sušice- Plzeň.
Obcí rovněž probíhá železniční trať č.185 Klatovy- Horažďovice. Spojení vlakem je zajištěno do Sušice, Klatov, Horažďovic, Plzně, Č. Budějovic a Prahy.

Fotografie Zámek Hrádek

Zámek Hrádek
Zvětšit fotografii

Mapa Zámek Hrádek

49.2613867,13.4979057

Velká mapa