Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Dolce Villa Hotel, ubytování Praha 6

Dolce Villa nabízí pohodlné ubytování v klidné pražské čtvrti nedaleko letiště Ruzyně. Naši hosté mohou využít 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů. Standardním vybavením je vlastní sociální zařízení, telefon s přímou provolbou, TV + SAT, trezor a minibar. V objektu je možné využít wi-fi připojení k internetu (i na všech pokojích). K dispozici je zde 6 konferenčních salonků o maximální kapacitě 100 osob. V ceně pronájmu salonku je veškerá projekční technika, ozvučení, flipchart, wi-fi připojení k internetu a vše potřebné pro konference a prezentace. Velmi pěkné architektonické řešení všech prostor vytváří atraktivní prostředí pro společenské akce – firemní večírky, svatby, promoce, významná životní jubilea.… Více… Na své si u nás přijdou i milovníci pasivního sportu a na dvou plazmových televizích si mohou vychutnat projekce sportovních přenosů. K dispozici je také vyhlášená hotelová restaurace Burger Bar, která nabízí pokrmy české i mezinárodní kuchyně a přes léto klidnou záhradku. Dolce Villa nabízí pohodlné ubytování v klidné pražské čtvrti Nebušice. Naši hosté mohou využít 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů. Standardním vybavením je vlastní sociální zařízení, telefon s přímou provolbou, TV + SAT, trezor a minibar. V objektu je možné využít bezdrátového připojení k internetu. Pro vaše firemní akce je k dispozici 6 konferenčních salonků o maximální kapacitě 100 osob. V ceně pronájmu salonku je veškerá projekční technika, ozvučení, flipchart, wi-fi připojení k internetu a vše potřebné pro konference a prezentace.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 490 Kč za pokoj na noc!

Dolce Villa Hotel - Možnosti stravování

Po celý den jsou hostům k dispozici prostory restaurace Burger Bar, vinárny i venkovní zahrádky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédského stolu s bohatým výběrem z teplé a studené kuchyně.

Dolce Villa Hotel - Okolí ubytování

V těsném sousedství se nachází přírodní park Šárka, který nabízí mnoho sportovně-relaxačních aktivit turistika, cyklistika, outdoorové aktivity. Wellness centrum Olymp nabízí masáže, kosmetiku, manikúru a pedikúru. Nechte se opečovávat uklidňující rukou maséra, profesionální péčí kosmetičky, provonět své tělo čokoládou, pročistit medem či se oddat voňavé aromaterapii. Studio Namaste nabízí cvičení na gymnastických míčích, powerjógu, pilates či cvičení pro těhotné. Přijďte se poradit ohledně zdravého životního stylu. Čtyřdráhový bowling nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Naproti hotelu můžete využít 4 tenisové kurty s antukovým povrchem, víceúčelové sportovní hřiště fotbal, házená, atletika či sportovní halu.
Nově vybudovaný Dolce Villa se nachází v klidném prostředí chráněného přírodního parku Šárka, v rezidenční části Prahy 6 Nebušice. Jeho výhodná poloha zajišťuje našim hostům výbornou dostupnost k nejvýznamnějším památkám Prahy. Vzdálenost od historického centra je 25 minut městskou hromadnou dopravou, od Pražského hradu 5 km a od Mezinárodního letiště Praha 4,5 km.

Fotografie Dolce Villa Hotel

Dolce Villa Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Dolce Villa Hotel

50.110331944444,14.332290555556

Velká mapa