Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Vladař & BookClever, ubytování Praha 4

Hotel Vladař je obchodní a secesní hotel, který se nachází v příjemném a klidném prostředí staré Krče, 3 minuty od dálnice Praha-Brno, 6 minut od metra, 12 minut autem od centra. Hotel je členem „Asociace hotelů a restaurací ČR“ (AHR ČR) - garant certifikovaného vysokého standardu služeb a má oficiální zařazení do kategorie tří hvězd. Dále hotel Vladař nabízí apartmánové ubytování rozmístěné různě po Praze. Pokoje jsou atypické, vybavením nadstandardní, samozřejmostí je televize se satelitním příjmem (11 programů), bezpečnostní sejfy na magnetickou kartu umístěné na pokojích, minibary, etážová služba, automatické telefonní spojení přímo z pokoje, bezdrátový internet WiFi zdarma, vlastní parkoviště a garáže. V… Více… našem vinném sklípku naleznete vybraná česká vína. Apartmánové ubytování nabízí různorodé apartmány a studia s kapacitou 3 až 12 osob podle druhu apartmánu. Apartmány nabízí plně vybavenou kuchyň a Studia zakládní potřeby jako je lednice, mikrovlnná trouba a varná konvice. Apartmány Barrandov dále nabízí v ceně ubytování volný přístup do vnitřního bazénu a vířivky. Apartmány Barrandov se nachází na adrese: Pod Třešněmi 1118/10, Praha 5 Apartmány Helena se nachází na Spořilově: Jihozápadní III 1214/33, Praha 10 Apartmány Vinohrady se nachází ve Strašnicích: Za Strašnickou vozovnou 980/12, Praha Apartmány Kajetanka se nachází ve Střešovicích: Na Petynce 143/106, Praha 6 Apartmány Vltavská se nachází v Holešovicích: Tusarova 41, Praha 7 Náš slogan zní: „Kvalitní služby = spokojený host“ Těšíme se na Vaši návštěvu. Personál hotelu! Vezměte prosím na vědomí, že administrativní poplatek je účtován ke každé rezervaci ve výši 50,- Kč / osoba / noc. Vezměte prosím na vědomí, že u apartmánového ubytování je účtován poplatek za závěrečný úklid ve výši 50,- Kč / osoba / noc. Poplatky nejsou zahrnuty v ceně.  V datech velikonoc, 1.-31.5. a v čase vánoc a nového roku jsou možné pouze rezervace s nevratnou cenou!!!

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 303 Kč za osobu na noc!

Hotel Vladař & BookClever - Vybavení pokojů

Pokoje jsou atypické, vybavením nadstandardní, samozřejmostí je televize se satelitním příjmem (11 programů), bezpečnostní sejfy na magnetickou kartu umístěné na pokojích, minibary, etážová služba, automatické telefonní spojení přímo z pokoje, bezdrátový internet WiFi zdarma, vlastní parkoviště a garáže.

Hotel Vladař & BookClever - Možnosti stravování

V hotelové restauraci je denně servírována snídaně. Následně si zde hosté můžou dát sklenici vína nebo kávu...

Hotel Vladař & BookClever - Okolí ubytování

Zastávka: 80 mAutobusové nádraží: 3500 mCentrum: 6000 mVlakové nádraží: 1500 mLetiště: 20 kmMetro: 2000 m
Vezměte prosím na vědomí, že apartmánové ubytování je rozmístěno na různých adresách v Praze. Většina apartmánů je pojmenována dle názvu oblasi či přímo ulice, kde se nachází. Přesnou adresu Vám sdělí recepce na požádání.
Recepce je k dispozici hostům v hotelu Vladař. Klíče k apartmánům jsou pro hosty přichystány ve speciálních sejfech přímo u domu. Kódy jsou předány na základě provedené on-line platby kreditní kartou nebo zaplacením bankovním převodem. V případě, že hosté chtějí hradit pobyt hotově, musí se osobně dostavit na recepci hotelu Vladař.

Fotografie Hotel Vladař & BookClever

 Hotel Vladař & BookClever
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Vladař & BookClever

50.0392225,14.437095555556

Velká mapa