Nabídka ubytování

CZ EN

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pushkin APARTMENTS, ubytování Praha 1

Apartments Pushkin nabízí pohodlné ubytování nejen pro páry a rodiny, kteří přijeli do Prahy strávit dovolenou, ale i pro business ubytování pro obchodní cestující. V přízemí domu Vám můžeme nabídnout výbornou kuchyni s milou obsluhou v restauraci Puškin, vinárně Puškina Café-Bar Puškin se slevou 25 % na vaši konzumaci. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu, trezor na pokoji, TV/ SAT, vysoušeč vlasů, žehlička apod. Apartments Pushkinnabízí pohodlné ubytování nejen pro páry a rodiny, kteří přijeli do Prahy strávit dovolenou, ale i pro business ubytování pro obchodní cestující. V přízemí domu Vám můžeme nabídnout výbornou kuchyni s milou obsluhou v restauraci Puškin, vinárně Puškina Café-Bar Puškin se slevou 25… Více… % na vaši konzumaci. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu, trezor na pokoji, TV/ SAT, vysoušeč vlasů, žehlička apod. Upozornění : výtah se nachází v prvním patře budovy !

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 600 Kč za osobu na noc!

Pushkin APARTMENTS - Vybavení pokojů

Apartments Pushkin jsou komfotně vybaveny, v jejich vybavení nechybí kromě standardního vybavení (WC, TV + SAT, trezor, kuchyňka) také vysoušeč vlasů, wifi,žehlící prkno a žehlička.

Pushkin APARTMENTS - Možnosti stravování

Hosté ubytováni v našich apartmánech mají 25% slevu na veškerou konzumaci jídel a nápojů.

Pushkin APARTMENTS - Okolí ubytování

Jak se k nám dostanete Zajišťujeme transfer z letiště Ruzyně i na letiště za poplatek. Městská hromadná doprava Autobusem číslo 119 pojedete 20 minut do stanice metra linky A Dejvická (zelená linka) a dále 6 minut metrem do centra do stanice Staroměstská.

Fotografie Pushkin APARTMENTS

Pushkin APARTMENTS
Zvětšit fotografii

Mapa Pushkin APARTMENTS

50.085984166667,14.418149166667

Velká mapa