Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel PURKMISTR, ubytování Plzeň

Hotel Pivovar Purkmistr je součástí nově vybudovaného komplexu Pivovarský dvůr Plzeň, který se nachází v klidném prostředí památkové rezervace „Selské návsi“, v předměstské čtvrti Plzeň – Černice. Komplex objektů zahrnuje kromě hotelu pivnici s pivovarem, restaurant, konferenční sál, vinárnu a bar s bowlingem a nachází se v prostorách původního selského dvora. Pivovarský hotel nabízí 32 komfortně vybavených certifikovaných pokojů. Celková kapacita je 65 lůžek (z toho 1 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkové apartmá, 1 single, 10 twin, 19 double). Součástí komplexu Pivovarského dvora Plzeň jsou podzemní garáže s kapacitou 21 míst; další vyhrazená parkovací místa jsou k dispozici přímo v pivovarském areálu. Garáže… Více… jsou hlídány záznamovým kamerovým systémem. Parkování v areálu 50 CZK Domácí zvíře zdarma Garážové stání zdarma

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 025 Kč za osobu na noc!

Hotel PURKMISTR - Vybavení pokojů

Stylově zařízené pokoje First Class jsou vybaveny: samostatnými koupelnami s WC, vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, kvalitní kosmetikou, LCD televizory s 15 programy; další 3 programy jsou napojeny na hotelový kamerový systém (sledujete svůj zaparkovaný vůz), telefony s přímou volbou, rozhlasovými přijímači, bezpečnostními sejfy, minibary, klimatizací s termoregulací přímo na pokoji, pevným nebo WIFI připojením s časově a datově neomezeným přístupem na internet, pokoje zabezpečenými kartovými zámky ABLOY.

Hotel PURKMISTR - Možnosti stravování

Obě naše restaurace s kapacitou 80 a 90 míst jsou vybaveny velkoplošnou projekcí. Každý návštěvník tak má možnost seznámit se s technologií pivovaru.

Hotel PURKMISTR - Okolí ubytování

Pro širší veřejnost jsou prohlídky organizovány zatím pouze každou středu od 16.00 hod.
Pro skupiny pořádající v Purkmistru firemní akce je možné dohodnout prohlídku individuálně.

Prohlídka trvá cca 30 min. a návštěvníci se seznámí s historií původního selského dvora, výstavbou Pivovarského dvora v Plzni – Černicích, původem ochranné známky PURKMISTR a s principem vaření piva.
Zastávka: 500 m
Autobusové nádraží: 7000 m
Centrum: 6000 m
Vlakové nádraží: 5000 m

Fotografie Hotel PURKMISTR

Hotel PURKMISTR
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel PURKMISTR

49.698841944444,13.414028055556

Velká mapa