Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL SLEZAN, ubytování Bruntál

Hotel Slezan - skutečný hotel v Bruntále. Recepce 24/7/365, blízkost centra, vlastní parkování a hlavně komfortní ubytování typu garni. Těšíme se na Vaši návštěvu. Tříhvězdičkový Hotel Slezan se nachází v centru města Bruntál, poblíž lyžařských středisek v Hrubém Jeseníku. Náš hotel Vám poskytne 52 pokojů, které jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, telefonem, chladničkou, televizí s příjmem několika satelitních programů, případně minibarem.Vysoké nároky našich hostů nám umožňuje splnit 7 luxusních apartmánů. Samozřejmostí je wifi připojení k internetu na všech pokojích a v restauraci hotelu. Recepce je k dispozici 24 hodin denně. Nabídkou tuzemských i mezinárodních specialit se pyšní naše… Více… prvotřídní hotelová restaurace s lobby barem. V letních měsících nabízíme posezení v restaurační zahrádce před hotelem s příjemným výhledem na noční oblohu. Restaurace je v mimosezonu (duben-květen, říjen-vánoční svátky) otevřena do 16 hodin. V přilehlém okolí se však můžete dobře najíst za velmi rozumné ceny, restaurace jsou od hotelu vzdáleny do 200m. Recepce Vám ráda poradí. Máte zájem o lázeňské balíčky v této lokalitě?

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 790 Kč za pokoj na noc!

HOTEL SLEZAN - Vybavení pokojů

Poskytujeme ubytování v 52 pokojích, které jsou vybaveny kvalitním nábytkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, telefonem, chladničkou, televizí s příjmem několika satelitních programů, případně minibarem.

HOTEL SLEZAN - Možnosti stravování

Nabídkou tuzemských i mezinárodních specialit se pyšní naše prvotřídní hotelová restaurace s lobby barem, jejíž součástí je i noční bar.Dále nabízíme stravování přímo v hotelové restauraci formou polopenze či plné penze.
Možnost uspořádání rodinné oslavy nebo firemního večírku s plně vyhrazenou společností. Rádi Vám připravíme večer spojený s ochutnávkou místní kuchyně, zabijačkové speciality, krajové speciality za hudebního doprovodu.

HOTEL SLEZAN - Okolí ubytování

Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 400 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 400 m

Fotografie HOTEL SLEZAN

HOTEL SLEZAN
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL SLEZAN

Velká mapa