Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Mc Limon, ubytování Šenov u Nového Jičína

Hotel a wellness McLimon v městě Nový Jičín je moderní hotel s rodinnou atmosférou, který nabízí kvalitní ubytování v apartmánech, masáže a odpočinek ve wellness, chutné jídlo z naší restaurace.Provozujeme 24hodinovou recepci; proto se nebudete muset starat o pozdní check-in.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 667 Kč za osobu na noc!

Hotel Mc Limon - Možnosti stravování

K příjemnému posezení Vás zveme do naší hotelové restaurace, která se může pochlubit svou pestrou nabídkou jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně k dispozici jsou rovněž dva salónky vhodné pro oslavy a obchodní semináře.

Hotel Mc Limon - Okolí ubytování

Zastřešená letní zahrada včetně venkovního krbu a udírny přímo vybízí ke strávení příjemných letních večerů pod hvězdami. Pro odpočinek hostů slouží malé relaxační centrum se saunou a minifitness. Poblíž penzionu je sportovní areál, kde se nachází tenisové a volejbalové kurty včetně fotbalového hřiště. Okolí Nového Jičína patří k nejnavštěvovanějším regionům Severní Moravy. Město Vás překvapí historickým náměstím, zámkem a rozmanitostí historických památek. Nedaleko pod Štramberskou hradní věží Trůba se nachází jedinečný urbanistický komplex dřevěnic.

Fotografie Hotel Mc Limon

Hotel Mc Limon
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Mc Limon

49.607872777778,18.003140277778

Velká mapa