Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Vyskeř, ubytování Vyskeř

Tradiční penzion v zrekonstruovaném objektu z roku 1844 v samém srdci Českého ráje, na křižovatce nejdůležitějších turistických tras. Jedinečná atmosféra, kterou pobytu zde propůjčuje okolní příroda nejstarší chráněné krajinné oblasti v ČR se snoubí s unikátním rázem obce Vyskeř, položené na vrcholu čedičového vrchu, ve více než 450 metrech nad mořem. Místo je ideální jak pro rodinné dovolené, tak pro každého, kdo chce poznávat tuto unikátní oblast přímo z jejího srdce. Vhodné místo o pro firemní teambuilding nebo školy v přírodě. Svatby a oslavy v našem penzionu budou nezapomenutelné. Dokonalost dotváří i stylová restaurace v objektu a profesionální personál. Penzion Vyskeř se nachází ve středu stejnojmenné obce,… Více… cca 8 km od města Turnov, směr Jičín, Sobotka. Kapacita penzionu je 41 lůžek v 10 pokojích (2-7 lůžkové). Vybavení pokojů je dle turistického standardu. TV se nachází ve společenské místnosti v restauraci, k dispozici je společná lednice na chodbě. Nově zrekonstruovaná sociální zařízení jsou společná. Součástí penzionu je stylová restaurace (k pobytu lze dokoupit polopenzi, snídaně je v ceně). Dále nabízíme: půjčovna kol, zajištění přístupu na tenisový kurt v dosahu, stolní tenis v dosahu, parking v areálu penzionu, wi-fi zdarma. Malá domácí zvířata jsou vítána. Přijímáme e-stravenky BENEFIT PLUS Cena za pouze 1 noc +50 Kč V cenách pokojů nejsou započítány rekreační poplatky obci. Rekreační poplatek 15 Kč / osoba / noc platí pouze starší 18-ti let. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 318 Kč za osobu na noc!

Penzion Vyskeř - Nabízené služby

V zimních období speciální akce, semináře atd.

Penzion Vyskeř - Vybavení pokojů

2-7 lůžkové pokoje jsou pojmenovány po největších turistických lákadlech Českého ráje. Ubytovat se můžete na Troskách, na Věžáku, nebo klidně v Jičíně - a stále zůstáváte v našem příjemném penzionu! Ve všech pokojích se nachází postele, skříně. V pokojích jsou el. zásuvky 220V. Ostatní viz popis hotelu.

Penzion Vyskeř - Možnosti stravování

Restaurace součástí objektu. Česká kuchyně s krajovými specialitami. * Stylová restaurace s krbem - kapacita 30 míst * Zastřešená letní terasa s kapacitou 68 míst * Salonek: kapacita 35 míst

Penzion Vyskeř - Okolí ubytování

CHKO Český ráj - bezpočet přírodních krás, památek (nejbližší zámek Hrubá Skala nebo hrad Valdštejn) ale i dalších možností vyžití. Kraj je ideální pro houbaře nebo sběr borůvek. Mimo to se nedaleko nachází i přírodní areál Šťastná země a 3D lukostřelecký parkur. V dojezdové vzdálenosti města Turnov, Jičín, Sobotka, dále Liberec a Mladá Boleslav. Více na www.craj.info. koupání (Kacanovy 4 km), koupání (Sedmihorky 10 km), Aquapark Babylon (Liberec 30 km), Turnov (7 km), lyžování (Ještěd 30 km), sjezdovka Kozákov (13 km), běžkařské trasy v místě, dětské hřiště (50 m) , antukové hřiště (100m), fotbalové hřiště (500 m)
Vozem nebo busem (obec Vyskeř je konečná autobusu, v letních měsících funguje i pravidelně cyklobus). Autem silnice Turnov - směř Jičín, poté na Sobotku a Kacanovy. Viz mapa na webu.

Fotografie Penzion Vyskeř

Penzion Vyskeř
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Vyskeř

Velká mapa