Nabídka ubytování

CZ EN

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Pension City, ubytování Plzeň

Nabízíme Vám ubytování v zavedeném penzionu CITY v klidné části historického jádra města Plzně. Jen několik desítek metrů od hotelu se nachází centrální náměstí Republiky nabízející nespočet možností kulturního a společenského vyžití. Nabízíme Vám ubytování v zavedeném penzionu CITY v klidné části historického jádra města Plzně. Jen několik desítek metrů od hotelu se nachází centrální náměstí Republiky nabízející nespočet možností kulturního a společenského vyžití. - Recepce je přímo v objektu a zaměstnanci pensionu Vás ochotně obslouží, ubytují a odpoví na Vaše přání a dotazy. - Komunikačním jazykem je vedle češtiny i angličtina a němčina. - Provozní doba recepce je 24 hodin. - Možnost… Více… parkování je přímo před penzionem nebo ve 3 minuty pěšky vzdáleném nově otevřeném parkovacím domě. - V bezprostřední blízkosti penzionu si můžete vybrat z bohaté nabídky restaurací např.: U Salzmanů, U Mansfelda, Gondolla, pivnice Na Parkáně, Na Spilce a jiné. Centrální poloha penzionu umožňuje pěší dostupnost většiny plzeňských pamětihodností jako katedrálu sv. Bartolomějě, plzeňské historické podzemí, pivovarské muzeum, Velkou synagogu nebo divadlo J. K. Tyla. Výbornou dostupnost má i nejpopulárnější plzeňská atrakce pivovar Pilsner Urquell. Díky své ideální poloze nabízí penzion výbornou dopravní dostupnost nejen pro turisty, nýbrž také pro hosty, kteří navštěvují Plzeň pracovně.tou snídaní formou švédských stolů v krásné jídelně s originálními klenbami. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi připojením.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 625 Kč za osobu na noc!

Hotel Pension City - Vybavení pokojů

Pokoje se nacházejí v nově zrekonstruovaném domě ze 17. století. Kapacita pensionu je 12 pokojů/ 22 lůžek. Každý pokoj je vybaven sprchou, umyvadlem, WC, telefonem, TV SAT a WIFFI připojením.


Náš penzion nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou standardně vybavené televizí, telefonem, koupelnou a WiFi připojením.

Rozdíl mezi typem A a typem B je v umístění toalety.
Zatímco typ A má toaletu přímo na pokoji, tak typ B má vlastní toaletu umístěnu na chodbě. Klíče od ní má ale pouze host daného pokoje.

Fotografie Hotel Pension City

Hotel Pension City
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Pension City

49.7481932,13.3808016

Velká mapa