Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Antica, ubytování Plzeň

Pension Antica se nachází v historickém centru Plzně, pouhých 5 minut chůze od centrálního náměstí a městského parku. Nabízí pokoje s vlastní sprchou a WC, satelitní TV a kabelovým/WIFI připojením na internet. Pension Antica se nachází v centrální městské zástavbě západočeské metropole. Pro hosty jsou připraveny účelově vybavené třílůžkové a dvoulůžkové pokoje,  které dle potřeby upravujeme na jednolůžkové. Standardním vybavením pokojů je TV, satelit, rádio, možnost připojení k internetu (kabel/WIFI) a vlastní sociální zařízení se sprchou. Snídaně je zahrnuta v ceně. Čas podávání snídaně: 8 - 10 hod., v případě větších skupin je možno čas upravit (nutno domluvit předem). Dle předchozí domluvy možno… Více… připravit snídaňový balíček. Recepce je otevřena denně a je schopna poskytnout kancelářské služby (kopírka, tiskárna).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 520 Kč za osobu na noc!

Pension Antica - Nabízené služby

 
 

Pension Antica - Vybavení pokojů

Pension Antica má 12 pokojů, třílůžkové a dvoulůžkové. Dle potřeb hostů lze pokoj upravit na jednolůžkový; poplatek za nadbytečné lůžko/lůžka se neúčtuje.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC se sprchou, TV, satelitem, rádiem a kabelovým/WIFI připojením k internetu.

Pension Antica - Možnosti stravování

Pension má vlastní restauraci, ve které se podávají snídaně (formou bufetu nebo částečně servírované).
Restaurace momentálně prochází rekonstrukcí, po jejímž dokončení budeme nabízet klasická česká jídla.
V blízkém okolí je množství nejrůznějších restaurací (nejbližší cca 200 m), fastfoodů (např. McDonald´s, Big Burger - cca 300 m); oblíbená vegetariánská jídelna je cca 5 minut pěšky.

Pension Antica - Okolí ubytování

 Tipy pro sportovce: v dosahu městské dopravy značené stezky pro pěší, naučné stezky, možnosti koupání, rybaření a vodních sportů (Bolevecké rybníky, Borská přehrada), plavecký areál Slovany s vodními atrakcemi, Škodaland, skatepark, cyklostezky po městě i okolí (napojení v blízkosti pensionu), minigolf. Do třiceti minut jízdy 3 golfová hřiště s 18 jamkami: Alfrédov, Darovanský dvůr (nabízí též jízdu na koni a wellness), GolfPark Plzeň - Dýšiná.
Tipy pro milovníky kultury a historie: množství památek, historické podzemí, divadla, muzea, výstavy, nejrůznější akce pořádané městem (divadelní a hudební festivaly, historické víkendy, řemeslné trhy atd.), které se většinou konají v centru Plzně.
Tipy pro rodiny s dětmi: interaktivní projekt Techmánie, Muzeum strašidel, Muzeum loutek, Dům pohádek, ZOO s DinoParkem, AquaZoo Kollárova ulice.
Tipy na výlety do blízkého okolí: zámek Kozel, hrad Radyně, městečko Manětín (perla baroka Západních Čech), Plasy (klášter a hrobka Metternichů), Kladrubský klášter, Konstantinovy Lázně.
Vlakové nádraží: 0,7 km
Autobusové nádraží: 1,8 km
Vzdálenost MHD: 150 m

Fotografie Pension Antica

Pension Antica
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Antica

49.7412325,13.3793269

Velká mapa