Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Jitřenka, ubytování Konstantinovy Lázně

Rodinný Hotel Jitřenka *** se nachází v tichém a kouzelném prostředí města Konstantinovy Lázně. Hotel nabízí ubytování v komfortních jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, k dispozici jsou také pokoje pro handicapované hosty, hotel má bezbariérový vstup i výtah. Kromě ubytování Vám hotel Jitřenka nabízí také restauraci zaměřenou na lokální speciality. V hotelu je k dispozici salónek pro Vaše firemní či společenské akce. Hotel Jitřenka je PLNĚ NEKUŘÁCKÝ A NABÍZÍ WiFi PŘIPOJENÍ ZDARMA.       Hotel Jitřenka Vám nabízí vše pro Vaše pohodlí během pobytu. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, koupelnou, satelitní TV a WiFi připojením zdarma. Přímo u hotelu se nachází parkoviště, za poplatek je… Více… také možné parkování v garáži. V naší restauraci Vás čeká nejen milá a příjemná obsluha, ale také vynikající kuchyně, zaměřena na lokální potraviny, menu je pravidelně obměňováno dle aktuálních sezónních surovin. V případě uspořádání firemní či společenské akce Vám je k dispozici zcela nový salónek pro 30 osob s projekčním plátnem, dataprojektorem, plazmovou TV, moderním ozvučením a samozřejmě s WiFi připojením.  Nedaleko od hotelu se nachází nové moderní wellness centrum Konstantin a také hlavní lázeňská budouva Prusíkův ústav s velkým výběrem procedur. Děti do 3 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA Dětská postýlka: 200 Kč/ noc Přistýlka: 350 Kč/ noc Zvířata za poplatek: 100 Kč /noc Parkování u hotelu: 30 Kč/ den, parkování v garáži: 200 Kč/ den Pobyt na 4 a více nocí: sleva 10% z ceny ubytování Pobyt na 6 a více nocí: sleva 15% z ceny ubytování

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 460 Kč za osobu na noc!

Hotel Jitřenka - Nabízené služby

V hotelu Jitřenka pro Vás rádi zajistíme:  
- vstupenky  do Wellnes
- procedury v Prusíkově ústavu dle Vašich představ a potřeb
- školící salonek moderně a prakticky vybaven. Plátno 2x2m, plazmová televize, Wi-Fi, dataprojektor, ozvučení
 

Hotel Jitřenka - Vybavení pokojů

Hotel Jitřenka nabízí ubytování ve 20-ti komfortních pokojích zařízených novým nábytkem. Každý pokoj má vlastní koupelnu a sociální příslušenství, satelitní TV,ledničku, telefon ,fen . WiFi připojení v celém hotelu zdarma.
3 jednolůžkové pokoje s přistýlkou
10 dvoulůžkových pokojů
7 třílůžkových pokojů 

Hotel Jitřenka - Možnosti stravování

Nově zrekonstruovaná restaurace Hotelu Jitřenka nabízí příjemné posezení a kapacitu až 65 osob. Náš tým pro Vás připravuje nejen speciality české kuchyně. Naše menu je vždy aktuální dle sezónních surovin a používáme šetrnou úpravu delšího nízkoteplotního pečení pro zachování nejlepší chuti jídla.  Ubytovaným hostům bude  poskytnuta možnost  polopenze.
Prtovozní doba restaurace   denně od 10.oo do  22.oo  hod.   kuchyně do   19.30 hod.  V sezonních měsících  (květen-září)
mimo sezonu  ( říjen -duben)  - provoz od 10.oo hod do  16.oo hod.  Úterý- zavírací den.
Polopenze pro hotelové hosty zajištěna
Snídaně   150,-Kč
Polopenze   300,-Kč
Celá penze   450,-Kč
 
Pro firemní a společenské akce či Vaše rodinné oslavy je k dispozici oddělený salónek s kapacitou až 30 osob. Pro Vaše akce rádi zajistíme coffee breaky i veškeré občerstvení dle Vašich představ.

Hotel Jitřenka - Okolí ubytování

Konstantinovy Lázně jsou zeleným městem a jedna z nejekologičtějších oblastí v republice. Ve zdejších lázních čerpají novou energii pacienti s onemocněním kardiovaskulárního systému a pohybového ústrojí i běžní lidé hledající harmonii a uvolnění od každodenního stresu. Ve městě se také nachází sportoviště, například tenisové kurty či volejbalové hřiště. V okolí je také několik rybníků a koupališť. Krásné prostředí láká také k turistickým výletům a procházkám. Za návštěvu určitě stojí i barokní zámek a kostel v Bezdružicích, Ovčí Vrch s pomníkem selského povstání nebo zříceniny hradů Krasíkov a Gutštejn. 
Překrásné  koupání v zatopeném kamenolomu  cca  1 km, velice vhodné okolí pro turistiku a cykolturistiku, ráj pro houbaře. Možnost zakoupení procedůr v léčebných lázních.
Autobusové nádraží: 500 mCentrum: 5 mVlakové nádraží: 500 m

Fotografie Hotel Jitřenka

Hotel Jitřenka
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Jitřenka

49.881328333333,12.982011388889

Velká mapa