Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartments Wenceslas square, ubytování Praha 1

Apartmány se nacházejí v budově Melantrichu přímo v centru Prahy - na Václavském náměstí. Nabízejí úchvatný výhled na Václavské náměstí i na panoramu Prahy s jejími stovkami věží. Svou ideální polohou - uprostřed společenského a kulturního dění - jsou vhodné pro všechny kategorie návštěvníků Prahy. Pro obchodníky na služební cestě, pro turisty, pro rodiny s dětmi. Přímo v budově se nachází restaurace s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, kavárna, Internet office, nákupní centrum "MARKS and SPENCER", moderně vybavené relaxační centrum Oasis City, kde najdete kompletní služby v oblasti Welness (fyziofitness, aerospinning, sauna, parní lázeň, vířivé vany, solárium, ucelené programy na péči o tělo, regeneraci… Více… organismu a na redukci hmotnosti, kadeřnictví, kosmetiku a masáže). Apartmány se nacházejí v budově Melantrichu přímo v centru Prahy - na Václavském náměstí. Nabízejí úchvatný výhled na Václavské náměstí i na panoramu Prahy s jejími stovkami věží. Svou ideální polohou - uprostřed společenského a kulturního dění - jsou vhodné pro všechny kategorie návštěvníků Prahy. Pro obchodníky na služební cestě, pro turisty, pro rodiny s dětmi. Přímo v budově se nachází restaurace s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, kavárna, Internet office, nákupní centrum "MARKS and SPENCER", moderně vybavené relaxační centrum Oasis City, kde najdete kompletní služby v oblasti Welness (fyziofitness, aerospinning, sauna, parní lázeň, vířivé vany, solárium, ucelené programy na péči o tělo, regeneraci organismu a na redukci hmotnosti, kadeřnictví, kosmetiku a masáže).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 65 Kč za osobu na noc!

Apartments Wenceslas square - Vybavení pokojů

Všechny apartmány jsou komfortně vybaveny: TV+SAT, radio, CD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, plně vybavená kuchyň: myčka nádobí, pračka, lednice, sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, elektrická konvice.

Apartments Wenceslas square - Možnosti stravování

Přímo v objektu je restaurace RUSTIKA s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, Wifi Kavárna - Oasis CITY. Snídaně je možné přimo v budově.

Apartments Wenceslas square - Okolí ubytování

Apartmány se nachází v historickém a kulturním centru Prahy na Václavském náměstí. Všude v okolí jsou restaurace, kavárny, bary, můžete shlédnout koncert vážné hudby v opeře či navštívit černé divadlo. V centru se fantazii meze nekladou.

Autobusové nádraží: 3000 m Centrum: 0 m Vlakové nádraží: 2000 m Letiště: 11000 m Metro: 20 m

Fotografie Apartments Wenceslas square

Apartments Wenceslas square
Zvětšit fotografii

Mapa Apartments Wenceslas square

50.081759166667,14.426207777778

Velká mapa